Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol vegyek panel lakást:...

Hol vegyek panel lakást: Gazdagréti lakótelep vagy Békásmegyer (Duna felőli oldal)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Békás, Gazdagrét baromi messze van mindentől.

szerintem.

2011. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%
Ez a pénzedtől és az igényeidtől is függ. Mindkét hely igai lakótelep, sok panellel. Békáson lakik ismerősöm, és ő jól meg van a budai viszonylathoz képest, csak sokat kell autóznia, utaznia, ha valahova el akar jutni. Hétköznapokon borzalmas dugók vannak. De hát, valami valamiért ugye, nincs tökéletes lakhely szerintem sehol. Gazdagrétet csak a Szomszédokból ismerem, annyiban más, hogy nem olyan pocsolyás, mint Békás.
2011. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Békás nagyon kinn van.

anyum tavaly vett Gazdagon lakást, nekem nagyon tetszik a környék, jó a közlekedés, biztonságosnak tűnik, és jó a kilátás a magas emeletekről.

persze lehet, hogy Békás olcsóbb egy kicsivel, annyit tudok, hogy az a lakás elég jó állapotú, 55nm, két szoba, és 11.5 millió volt. a fűtést most korszerűsítik, az ablakok egész jól szigeteltek, a lépcsőház tiszta.


kicsit talán elfogult vagyok, de bátran ajánlom neked Gazdagrétet.

2011. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%
Szerintem ezt mindenki a saját ízlése, szokása szerint dönti el. Hiába írjuk le sokan a mi választásunkat, ez teljesen szubjektív. Én pl. Békás mellett döntenék, de nekem is megvan rá az okom. Nézd úgy, hogy melyik részhez laknak közelebb rokonaid, nem mindegy, hol a munkahelyed, melyikhez húz jobban a szíved, hol találsz ár -érték arányban jobb lakást, stb..
2011. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
35%
békás és gazdagrét a városnak full két ellenkező pontján van. békás egy undoritó gettó,de gazdagrét egy fokkal jobb. ha az elhelyezkedését nézem,én békáson vennék,mert a harmadik kerületet szebbnek tartom. ha magát a lakótelepet,akkor inkább gazdagréten. remélem tudtam kicsit segiteni
2011. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

én is békáson vennék ha választanom kellene. Lehet több a rosszarcú ember,bár nem veszélyes és szépen fejlődik.

óbuda szerintem egyébként is szuper hely,én itt élek de római fürdőn és imádom,hogy közel van mindkét sziget, jó a kilátás a hegyen és közel is vannak a hegyek frissebb a levegő nem a tömény szmogot szagolom mint a belvárosban de mégis tömegközlekedéssel és autóval is gyorsan elérhető a belváros. Én imádom a másik helyről nem tudok nyilatkozni csak a saját véleményemet írtam le

2011. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért azt ne mondjátok, hogy Gazdagrét kint van a p*csába, mert nem így van! 20-30 perc alatt beérsz az Urániához busszal(239), a Gazdagréti téri végállomásról. Van még lehetőséged a Móricz Zsigmond körtérre kijutni(153), illetve a Moszkvára is.(139) +ezek nem óránként járnak, hanem 5-10 percenként, s nincsenek fullra tele, mivel a 139 és a 239 csuklós buszok. Közbiztonság Gazdagréten is jobb. Ár szerintem manapság nagyjából egyenlőnek mondható, csak ugye ki kell fogni... de Gazdagréten minden meg van, ami kell, ki sem kell mozdulnod a lakótelepről. (kivéve hivatalos ügyek intézése végett)
2013. júl. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!