Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy keveset használt de...

Van egy keveset használt de erősen szennyezett padlószőnyeg. Hogyan takaríthatnám ki hogy tiszta is legyen meg olcsó is?

Figyelt kérdés
Kb 5*4 m es és nincs leragasztva.Nincs ráfolyva semmi csak nagyon koszos és kiszeretném takarítani vagy takaríttatni.Melyik megoldás lenne jó ha magam fognék neki bérelt géppel vagy ha megbíznék egy szőnyegtisztítással foglalkozó csapatot hogy takarítsa ki?És kb melyik menyibe kerülne?
2011. máj. 14. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz ki az Aranyoldalakból a környéken szőnyegtisztító céget, mert nagyon különböző áraik lehetnek aszerint, hogy mondjuk a fővárosban vagy kisebb városban vannak. Megmondod, mekkora a szőnyeg, és fillérre pontosan közlik veled a tisztítás árát. Amúgy legolcsóbb, ha ismerőstől kölcsönkérsz takarítógépet. Ma már elég sok embernek van.
2011. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem állnék neki a helyedben, de én lusta vagyok az ilyesmihez :-)

Nagyjából (Bp-en) 1000 Ft/m2 árral számolhatsz. Mi pont nemrég tisztíttattunk szőnyeget. Háztól-házig szállítással 8000 Ft volt a kb. 8 m2-nyi szőnyeg tisztíttatása. Ja, és megszárítva hozták vissza.

2011. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha panelban laksz akkor mindenképp szakember, ha kertes akkor megoldható házilag is. Szőnyeg tisztítószer és magasnyomású mosó vagy kefe. Én magam csinálom az ilyesmi és én szeretem is takarítani. Csak tényleg jó idő kell, hogy legyen a száradáshoz is.
2011. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kertes házban lakom és takarítottam már ki padlószőnyeget csak kisebb méretűt ez meg azért nem olyan kicsi.

És melyik szőnyeg tisztítót ajánlanátok ami ki is szedi belőle a port meg a koszt?

2011. máj. 17. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!