Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kb 3 cm, sötétbarna, csápos...

Kb 3 cm, sötétbarna, csápos bogár a fürdőben! Elég hamar elszaladt! Biztos, hogy csótány? Mi lehet még?!

Figyelt kérdés
kérlek mondjatok hasonlóakat, hogy megnyugodhassak, hogy nem csótány volt :( a mosógép tetején volt, először nem szaladt el, csak kiabáltam egyet és először ment úgy 10 centit, aztán megállt egy szőnyegen, majd eltűnt. már 4 éve élünk itt és sohasem volt még csótány az egész házban! rendszeresen irtják a pincét is havonta a biztonság kedvéért!
2011. máj. 18. 00:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nekem is az első tippem csótány volt... Másra nem tudok gondolni. Hívjátok ki a rovarírtókat, anno mikor 10emeletesben laktunk nekünk a konyhában volt, beis ijedtem tőle, hívtuk ezeket aztán nem jött utána vissza. Itt ahol most lakunk nincs szemétledobó, ezért nem is jön ide, gondolom olyan helyeken van leginkább ahol van szemétledobó. De ez nem biztos.
2011. máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha elszaladt, akkor tök mindegy, hogy mi volt.
2011. máj. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a 3cm-es bogár nem kicsi....tutti ekkora volt?
2011. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csótány volt, ez tuti.
2011. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sri-lankai medveölő lehetett.
2011. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Hamarabb volt az poloska mint csótány. Kicsit részletesebb leírást is adhatnál.


[link]


Hasonlított valamelyikre?

2011. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem ilyen volt?

[link]

Svábbogár, más néven erdei csótány. :)

Tud repülni is, úgy jut be, de lakásban inkább marha gyorsan szalad. Jön a jó idő, ilyenkor szoktak előkerülni. Ablakra szúnyogháló, lakásban meg tegyél le egy bábolna bio csótányölő lapkát, ahol látod gyakran előfordulni, pl. mosógép mögé. Ebbe belemásznak, és beleragadnak.

2011. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
cserebogár
2011. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

igazából tesóm tippelt 3 centire, én 4et mondtam, megnéztük vonalzón, hogy mekkora volt kb. a képek közül az erdei csótányra hasonlít a legjobban, de ez nagyon sötét barna volt, szinte fekete. így is lehet ez a svábbogár? mondjuk krpumpli, burgonya, ha csótány, akkor az nagyon el tud szaporodni, ugye? :(

2011. máj. 18. 11:23
 10/15 A kérdező kommentje:
nem volt nagyon hátrahajló csápja sem, csak ilyen kis szolid.
2011. máj. 18. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!