Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy eredeti a...

Honnan tudom hogy eredeti a parfümöm? FELPONTOZÁS

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
hát szerintem attól függ, hogy hol veszed. Piacon pl nem tudni... de egyébként ha mondjuk kapsz egyet, szerintem nem igazán lehet megállapítani, hogy eredetiek-e.
2011. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen, attól függ, hogy hol veszed. Pl. Pesten lehet kapni az Ázsiában különböző márkás parfümöket... Az nem igazi.:)


Azt mondják, hogy attól is függ, hogy meddig lehet érezni a testeden az illatot. Pl. egy igazi Dolce parfüm reggeltől estig tart.:)

2011. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az eredetinek,még 2 nap után is érezni a ruhán az illatát.
2011. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nah :) akkor leírom,hogy IGAZIBÓL honnan lehet tudni,hoy eredeti-e a parfüm,amit vettél.Az eredeti parfümön az üvegecske alján találsz egy kódot,és a dobozon is van egy kód,az alján.Ha ez a kettő megegyezik,akkor beszélünk EREDETI parfümről.Ha nincsen kód,vagy nem egyezik,akkor hamisítványról.
2011. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon drága eredeti Bruno Banani parfümöm, de az üvegen semmiféle kód nincs.... pedig biztos eredeti.Na most hogy működik ez?
2011. máj. 20. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:
ma 14:03 ..és tényleg úgy van!Megnéztem az összes parfüm üvegének az alját,meg a doboz alját,és tényleg egyeztek a kódok,egy két parfümöt leszámítva,bár azokról tudtam is,hogy nem eredetiek.
2011. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ugy érzed fujjál be vele egy kis helyen egy pólót és nyomd sima vízbe nyomkodd meg 2x ha érzed akkor igazi ha nem akkor hamis jah és ha befujod magad este a szob ába vel és előtte kiszellőztetsz befujod magad és becsukod a szobajtót ugy hogy az ablakok is legyenek becsukva ha érzde akkor igazi.
2011. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hol vetted?
2011. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14:03-as vagyok :) örülök,hogy segíthettem :)
2011. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!