Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Melyiket válasszam? FELPONTOZÁS

Figyelt kérdés
most költöztünk 1 házba és van benne egy ikea whirlpool mosogatógép egy pontosan ilyen : [link] és az a helyzet hogy én elhoztam a másik whirlpool mosogatógépemet az előzőből mert a tulaj hozta az övét most kettő van ez bele van építve a konyhabútorba a beépitett gáznak mindennek ez a márkája hogy működik ez a mosogatógép mit tanácsoltok hozzá? bontassam ki a konyhaszekrényből és tetessem be az enyémet? amugy tök szép így a konyhaszekrény és nem nagyon szeretném szétbontatni vagy az újat tegyük fel a felső szintre mert ott is full bevan rendezve még egy mosógépet is hagytak itt azt már felvittük a fenti fürdőbe be is van üzemelve nekem felültöltős whirlpool van ez is az csak ennek nem 1000 res a centrie hanem 800 as de működik és jó állapotban van ezt az ikeás mosogatógépet is ugyanugy használjam mint a másikat de kellene egy használati utmutato is hozzá előre is köszönöm bocsi a helyesírási hibákért
2011. szept. 8. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Én azt mondom, h ne bontsd szét a szekrényt. Ha az a mosogatógép is jól működik, és energiatakarékos, akkor felesleges beépíteni a tiédet. Szerintem tegyétek félre, egy olyan helyre, ahol nyugodtan elvan, és nem esik bántódása. Ha esetleg tönkremegy a mostani, akkor máris elővehetitek a másikat, és használhatjátok. :) Használati útmutatót az ikeáshoz sztem az ikeában kaphattok.. De érdemes lenne ott megérdeklődni. Lehet adnak egyet, de az is lehet, h valamilyen internetes elérhetőséget adnak, ahol el tudod olvasni a működését ennek a masinának. :)

üdv.

2011. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
naa lejárt ez is tök jól mosogat úgy mint az enyim csak ugy rátettem a programra előtte átmostam tablettával üresen most csetressel jol mosogat de akkor megkérdem az ikeába a használatit hozzá köszi szépen a választ
2011. szept. 8. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!