Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Homlokzati hőszigetelésnél az...

Homlokzati hőszigetelésnél az üvegszövet hálót hogyan rögzítik?

Figyelt kérdés
Amit a hungarocellre tesznek és beágyaznak ragasztóval. A beágyazás előtt, hogyan kell rögzíteni?
2011. máj. 23. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy láttam, hogy magával a ragasztóval "húzzák fel".
2011. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elmondtad a välaszt...beägyazzäk a ragasztoval. Semmi extra rögzites nincs.
2011. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

A környéken most csinálnak egy ilyet, csak annyira nem volt alkalmam megfigyelni. Úgy láttam, hogy mindig csak egy csík lóg le és arra húzzák rá a ragasztót.

Lehet, hogy valami kis szöggel vagy gombostűvel rögzítik felül addig, amíg rá nem húzzák a ragasztót és már nem esik le.

2011. máj. 23. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:
az elejen rähuzol egy csikot felül, meg 1-2 kicsit lejjebb, es megfogja az egeszet.
2011. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként, (most elnézést előre is az ezzel foglalkozó kisiparosoktól, az ő szemszögükből tudom hogy ez nagyon kemény, fárasztó és alulfizetett munka, de) nekem nem tűnik olyan nagy dolognak egy ilyen hőszigetelés feldobása. Itt is ketten csinálják, még egy hete sem kezdték és mindjárt végeznek az egész 100nm-es házzal.
2011. máj. 23. 13:46
 6/9 A kérdező kommentje:
13:45! Aham! Most már értem. :)
2011. máj. 23. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, nem egy nagy tudomäny...egyedül a vegen a legutolso "fedöreteg" amit nem mernek magamnak bevällalni. Azt gyorsan es egyenletesen kell felvinni...En csak azt biztam szakemberre, a többi sajätkezüleg keszült.
2011. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a fedőréteg a nem mindegy. Azt is megjegyezném azért, ahol kicsit macerásabb (mert nem derékszögek vannak, pl 6szögletű kiszögellés,...), ott maga a hungarocell méretre szabása sem mindegy!!! Nálunk egy kőműves szakember ismerős csinálta, és volt egy segítője, aki eredetileg szűcs szakmával rendelkezik, hát meg lehet nézni a különbséget!!!!!!!!! a kőműves összecsapta, szó szerint, a szűcs meg méretre szabta hiba nélkül, ugyanannyi idő alatt. (Tisztelet a kivételnek, de nem sok lelkiismeretes és jó szakemberrel találkoztam a kőművesek között...)
2011. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gfero ***** válasza:
a kőművesek általában úgy hálóznak hogy 2 szögre ráakasszák a hálót és úgy ráglettelnek ami egy nagyon rossz megoldás mert nincs beágyazva és száradás után könnyűszerrel le tudom tépni a hálót.a festők akik sokkal jobban csinálják a dryvitozást- színezést először a tapaszt felhúzzák vastagon majd a hálót belevasalják majd ha szűkséges ráhúznak akkor még egy kis anyagot hogy a háló ne látszódjon ki és elvasalják-glettelik simára. .
2011. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!