Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miben rakjam a vizet, ami nem...

Miben rakjam a vizet, ami nem műanyag?

Figyelt kérdés
5 literes ásványvizeket szoktam venni,ezt esetleg hígítom csapvízzel,az lenne a kérdésem,hogy mibe öntsem a vizet,ami nem műanyag? Pohár az túl kicsi.
2009. márc. 15. 22:30
 1/8 anonim válasza:
befőttesüveg? vagy üveg üveg? (a barátom benzineskannát mond, de sztem az nem jó :D)
2009. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amiből ihatnék :-D
2009. márc. 15. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
demizson. Üveg, amiben régen a pálinkát tartották, és gyékénnyel vagy műanyag hálóval van körbetekerve.
2009. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vannak üvegből is ásványvizes üvegek, vigyél olyat..de nem tudom miért jó, nehéz is, és törékeny
2009. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Fém kulacs
2009. márc. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyobb aruhazakban lehet kapni nagyobb meretu, eredetileg tej tarolasara kitalalt uvegeket, van belole 1-2 literes kiszereles. Szerintem az jo lehet a celra.
2009. márc. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért nem jó a műanyag,mert pár használat után büdös lesz,azaz elszaporodnak a gombák benne,és ez elég gusztustalan.
2009. márc. 16. 14:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 16. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!