Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakásvásárlásnál mire kell...

Lakásvásárlásnál mire kell vigyázni?

Figyelt kérdés

Lakást szeretnék vásárolni, viszont sajnos nem vagyok képben és nem szeretném ha átvernének. Illetve szeretnék olyan lakást venni aminek minél kisebbek lesznek a jövőbeni költségei.


Kérlek segítsetek ötletekkel, mire figyeljek oda. Szakértőktől, ingatlanosoktól nagyon megköszönném a jó tippeket!


2011. jún. 5. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

ami a legfontosabb: a környék és a ház állapota. ezeken nem tudsz változtatni. a lakásom többé-kevésbé igen.


mindenképpen emeletit vegyél, mert ha laknak alattad, akkor kevesebb a fűtésköltség.

lehetőleg gázfűtésest, a cirkó a legjobb. a magasabb emelet azért is jó, mert világos van, nem kell nappal villanyt kapcsolni.

K-i, D-i fekvésűt ajánlok, én nagyon szeretem ha besüt a nap. :D


azt nem írtad, h hol és milyen típusú kérót szeretnél. valamint azt sem, h kb mennyi pénzed van rá. így nehezebb tanácsot adni.


a lényeg, h csak olyat nézz meg, ami az alap elképzeléseidnek megfelel, olyanba ki se menj, ami egy kicsit is hibádzik, ne töltsd az időt feleslegesen.

jah, és ami sztem nagyon fontos: el tudd képzelni, h ott élsz. én is így választottam lakást, és imádok itt élni :D


egy volt ingatlanos.

2011. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

Egerben keresek és 8-9, nagyon max 10M árért.

2011. jún. 6. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!