Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beköltöznél, bele mernél vágni?

Beköltöznél, bele mernél vágni?

Figyelt kérdés
20 vagyok, lett 1 kis lakásom, viszonylag alacsony fenntartási költségekkel, jó helyen, mindenhez közel, diák (és egyéb) munkákból havi 70-100e össze szokott jönni, van félretett pénzem, autót is saját pénzből vettem, én tartom fenn, még suliba járok (érettségi után, szakma, de már 2 szakmám is van) Még 1 évet járok suliba, közbe dolgozgatok, barátnőm is hozzám költözne, de csak akkor, ha ő is elkezdene dolgozni, 4 éve vagyunk együtt, ti bele mernétek vágni a külön életbe így?
2011. jún. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne? Én még 20 se voltam, amikor összeköltörtem a barátommal, nem volt saját lakás csak albérlet, de kijöttünk mindig. Igaz, volt néhány zsíroskenyeres hónap, de amíg fiatal az ember és a párjával élhet, akit szeret, meg se kottyan.
2011. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még annyit írnék akkor hozzá, hogy a barátnőm csak november körül tudna hozzám költözni, mert addíg nem engedik meg neki,szüleimmel nem vagyok túl jóba, egyedül kellene ott lennem novemberíg... 1 ilyen kis fizetésből + a tartalékaimból talán el tudnék lenni... szűkösen... Bútorokat meg meg tudom oldani. de kaja + rezsi + ruhák bérlet +közös költség...
2011. jún. 7. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:

rezsi,kktg novemberig összesen 15ezer max,utána fűtéssel 25-30

kaja 30

közlekedés 5


és még bulira is marad


tudom,mert én 70ezerből tartok fenn albérletet,ami alapból 20ezer,plussz rezsi 15-30 ezer évszaktól függően,plussz bérlet,kaja,suliba fizetnivalók,és marad szórakozásra,ruhára

2011. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből hetente 3-szor járhatsz bulizni kb. Én olyan kb 50-ből úgy éltem, hogy minden hónapban vettem magamnak valamilyet új ruhát, ékszereket, és bulizgatni is eljártam, plusz alig ettem otthon, inkább csak este.

Rezsivel mindennel együtt szerintem elég jól el lehet lenni olyan 70-80 ezerből, pedig nekem több költségem van, lány vagyok. Gondolj bele, hogy azért kevés családban jön ki az egy főre jutó jövedelem 100e forintra...

2011. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint 100 ezerből meg lehet élni egy szumma 50 ezres albérletben kényelmesen.

Szóval ettől ne félj.

És ne éld fel a tartalékaid. Sőt inkább azt javaslom, hogy minden hónapban a fizetésed mínusz 50 ezret különíts el. Ebből fizesd ki a rezsit, a maradékot meg tedd félre.

Az 50 ezerből meg kényelmesen ki fog jönni a többi kiadás.

2011. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!