Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szekrényre tapétát? (Többi...

Szekrényre tapétát? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Régi konyhaszekrényt szeretnék költséghatékonyan felújítani. Festeni nem szeretném, mert matricák is vannak rajta, plusz néhány olyan sérülés, amit csiszolni kéne, szóval elég melós. Az öntapadós tapéta nagyon drága, ha az egészet be akarom vonni, úgyhogy arra gondoltam, sima tapétát raknék rá tapétaragasztóval. Odatapadna vajon tartósan? Szakember válaszát nagyon megköszönném!
2011. jún. 8. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakember, de nem jó az ötlet. Odaragadna, de ronda is lenne és nem tudnád letörölni, márpedig egy konyhaszekrényre szoktak fröccsenni dolgok, egy kis pörköltszaft vagy ilyesmi. A másik, hogy nekünk egyben van az előszoba a konyhával és tapétás, és borzasztóan beszívta a szagokat, hiába szellőztetek, büdös. Most fogjuk leszedni, mert ez így nem állapot.

A matricákat egy-két órára vizezd be, gyönyörűen le fognak jönni, és a csiszolás sem olyan nagy ügy. De még ha csiszolás nélkül fested is le, akkor is szebb lesz, mint a tapéta.

2011. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van, a szagokra és a zsírpöttyökre nem gondoltam... Akkor csak a festés marad. :)
2011. jún. 15. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!