Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy klíma?

Mennyibe kerül egy klíma?

Figyelt kérdés

Egy közepes méretű szobába kéne (20 négyzetméteres, és az egyik oldala ferdén van a tető miatt, tehát úgy is lehet nézni, hogy 15 négyzetméteres). Tehát nem kell nagy klíma. A másik fontos szempont a fogyasztás: olvastam még régebben valahol, hogy több fajta klíma létezik, és az egyik jóval többet fogyaszt, mint a másik. Nekem egyértelműen olyan kell, ami keveset fogyaszt. Jah meg vannak olyan extrák, hogy fűtést is tud... nekem arra nincs szükségem.

Szeretném, ha belinkelnétek néhányat, vagy megmondanátok, hogy ez kb. mennyibe fog kerülni. Jah meg még annyit, hogy a felszerelési költség mennyibe kerül?


2011. jún. 8. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Google? Mi is csak onnan keresnénk.
2011. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom megkeresni. rámegyek egy ilyen klímás webáruházra, rákattintok, hogy oldalfali berendezések, és ilyen 480 ezer forintos klímák jönnek ki. meg nem is értem, mi az hogy oldalfali berendezések, meg hogy kültéri, beltéri... áhh nekem melyik kell?
2011. jún. 8. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
egy akcios split klimát, mondjuk housemeister, vagymi, már 50ezerért vehetsz. a beszerelés minimum 40 ezer. 100 alatt meguszod
2011. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!