Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » El lehet vitetni a portánk...

El lehet vitetni a portánk elől a szelektív hulladékgyűjtőt? Hol kell kérvényezni az elszállítást?

Figyelt kérdés

Most kezdjük az építkezést a férjemmel. A telkünk előtt el van helyezve egy szelektív hulladékgyűjtő. Nagyon rossz helyen van, mert ha kinéznénk az ablakon, nem látnánk tőle semmit. Meg persze amúgy sem szép látvány a telek tövében néhány ilyen színes műanyag konténer...

Mindenképp el szeretném onnan tűntetni.


2011. jún. 10. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem az emésztő is elfolyós lesz.
2011. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeritem az önkormányzatot hívd fel és kérdezd meg, hogy ilyenkor mit lehet tenni. Te önkényesen semmiképp se változtasd meg a helyét.
2011. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:) Persze, nem úgy gondoltam, hogy fogom és eltologatom őket.(nem is tudnám, mert sztem le vannak szerelve)

Majd ők elviszik egy jobb helyre.

Nekem már az sem lenne gond, ha 10m el raknák arrébb, mert úgy mégsem pont előttünk lenne.

2011. jún. 10. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
hanem valaki más előtt,ő biztos örömmel veszi majd. De viccen kívül:Szerintem,mikor megvettétek a telket,már akkor is ott volt,nem? Tehát úgy vetted,hogy tudtál róla,hogy ott van a hulladéktároló.Lehet,hogy még a vétel előtt kellett volna ezt tisztázni,mert most mondhatja azt az önkormányzat,hogy ott van és kész,ezt kell szeretni.
2011. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!