Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az áram bekötés...

Mennyibe kerül az áram bekötés az elműnél? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy van egy 120m hosszú telek amin az apám elől van én meg a telek hátsó részén.Úgy akarom beköttetni az áramot hogy két külön villanyóra legyen és külön számlázzák a csekket is.Tehát apunak külön és nekem is.Mert hát közös lónak túrós a háta.

Ez kb mennyibe fog fájni?

És előre kell szólni ha én havi le olvasásos módszert választom mert nem szeretnék évente egyszer kapni egy különbözeti díjat.


2011. jún. 14. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
felhívod, megkérdezed, meg fogják mondani.
2011. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi a démász-al szerettük volna beköttetni az áramot...

Azt mondták, hogy eléggé változó a bekötés költsége. Nagyban függ attól, hogy honnan tudják bevinni, és hogy meddig kell elhúzniuk. Telefonon egy hölgy annyit mondott, mikor megkérdeztem, hogy átlagban mennyibe kerül egy ilyen bekötés, hogy kb 100.000-120.000 Ft. Ennél nem mindig szokott kevesebb lenni. S a megigénylés után kb 120 napig (4 hónap!!) csak ülnek rajta a démászosok, s utána kezdenek el vmit csinálni. Nekünk ez a 120 nap borzasztósok lett volna...


Na, de szerencsére találtunk egy szakembert, aki azt hiszem egy ilyen kisebb cégnél dolgozik, s ők is végeznek árambekötést. Azt mondta a fickó, hogy tervezéssel, villanyóra dobozzal, s mindennel együtt 88.000 Ft. S kb 3-4 hét alatt bent is lesz az áram.

2011. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!