Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kb mennyibe kerül a felszerelé...

Kb mennyibe kerül a felszerelés? (foci, bővebben)

Figyelt kérdés

Nem vagyunk eleresztve anyagilag, most kezdtem focizni hobbiszinten de szivesen csinálnám komolyabban is.

A felszerelés (cipő, sípcsontvédő, sportszár, stb. csak azok amik nagyon kellenek) összvissz kb. mennyibe kerülnek?


2011. szept. 6. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

más nem is kell, kivéve ha kapus vagy, de akkor meg kb mindegy a cipő.


márkától/minőségtől függ...

illetve, hogy milyen cipő kell,

terembe vagy stoplis?

normális cipőt 2-6k ért is lehet venni, de a márkásabbak 10től kezdődnek.

sípcsontvédő és zokni pedig olcsó, attól függ hol veszed. (pl tescoban is van, és mivel kezdő vagy így azt javaslom)


a cipő az ami inkább drága dolog, ha minőségibbet akar az ember.

de ha kezdő vagy akkor az egészet meg lehet oldani 5-6 ezerből is, később meg ráérsz venni márkás cuccokat.

2011. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2011. szept. 6. 15:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Cipő. Van Lancast, Wink, Aolite, SuperCool és hasonló kínai márkák, amelyek ha naponta játszol, kibírnak fél évet. Ha kicsit kíméled, akkor talán egyet. Ezek 2500-4500 között mozognak. Aztán ott a Joma, ami már 6-7 ezerért van. A Nike, Umbro, Adidas pedig akcióban is 7től kezdődik.

Sípcsontvédő, sportszár. Ha csak lent a haverokkal akarsz focizni a közeli betonpályán, akkor ezekre nem nagyon van szükséged. Ha járni akarsz egy klubba, akkor már igen, te döntöd el, hogy Karátban, Tescoban, vagy InterSportban veszed.

Nadrág. Mindegy, csak kényelmes, rugalmas legyen.

Póló. Na az az aminek bármit felvehetsz.

Labda. Nem árt, ha van egy lasztid, 3000 körül néha már kapni Nike labdát is, de egy Select, vagy más márka is megteszi. Csak legyen strapabíró, mert a 800 ft-os Magyarország feliratú labdák 1 hetet sem bírnak ki.

2011. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm;D
2011. szept. 7. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Az nem igaz hogy a magyar feliratú labda 1 hétig bírja nekem 1 évig bírta végül a kutyánk megunta és kiharapta.

UI: Tudom hogy ezt már az életbe senki nem fogja elolvasni mert későn írtam:DDDDDDDDDDDDDD

2012. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én elolvastam
2012. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
AztA :DDd erre nem számitotta meg mondom őszintén :D
2012. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De még én is elolvastam! :D
2012. nov. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is olvastam :D
2016. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem
2022. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!