Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Új piros nadrág színét hogyan...

Új piros nadrág színét hogyan lehet "kiszedni", hogy ne fogjon, hogy ne legyen piros mindenem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Langyos,erősen ecetes vízbe áztasd be néhány órára. Után mosd ki,akkor nem engedi majd a színét.
2011. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ecetes viz jó ötlet, a textilüzemekben is azzal rögzitik a szineket.
2011. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy ágynemü huzattal vagyok így,A Tescoban vettem nagyon jó az anyagja,bordó szinű mintás.Sajnos viszont,ha benne fekszünk is nagyon fog nem merem felhúzni mert minden tiszta piros lesz tőle a hálóruhánk is,és rá adásul ki sem megy belőle.A kezünket is megfogja tiszta rózsaszín a hab amit lemosunk a kezünkről,már mostam én is ecetes vízbe de nem jött be.Nem bánom én ,ha megy a leve mert úgy is külön van mosva,de legalább,ha benne fekszünk ne fogna össze mindent.
2011. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira fog, hogy nem csak a mosással, hanem téged is összefog, nem hinném, hogy segítene az ecet. Ennyire még a házilag átfestett ruhák sem fognak. Inkább vissza kellene vinni oda, ahol vetted és visszakérni az árát, már ha meg van a blokk. Ezt az utolsó válaszolónak is tanácsolnám a Tesco-s ágyneművel. Ilyen esetben vissza kell, hogy adják az árát, akkor is, ha használva volt.
2011. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem meg a pizsim olyan, hogy minden lepedőm, ágynemű huzatom piros lesz tőle, még egy év után sem lehet betenni mosásba más ruhákkal, mert mindent összefog...de szerencsére én nem leszek piros tőle, és az ágyneműből is kijön mosáskor. de ezt az ecetes témát kipróbálom majd. köszi
2011. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hideg víz bele ecet és 15 percig áztasd és jó lessz!!!!
2011. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2011. jún. 16. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:
minél töményebb ecet, legalább egy éjszakára. nekem bevált.
2011. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!