Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen lenne lakókocsiban...

Milyen lenne lakókocsiban lakni? Megérné? Ti mit választanátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Két lehetőség közül választhatok, mindkettő egy nagyváros közelében található, tehát minden nap be kellene utazni tömegközlekedéssel. És mindkét esetben az ár ugyanannyi lenne.

1. Fürdőszoba nélküli kicsi ház, szőlővel, villannyal, iható fúrott kúttal. Úgymond bútorok nélkül, "minikonyha" vagy bármi hasonló nélkül. Ide kellene még vásárolni vmi ágy félét legalább, meg minimum vmi műanyag mosogató tálat.

2. Szőlős telek pajtával, kúttal. És ahhoz külön megvásárolt lakókocsi (nincs vizsgáztatva). Lakókocsi: kézmosó fülke, mosogató, pult, és egy "kis szoba" ággyal. (2személyes).

Melyik lenne a jobb megoldás? Tudom, még így is kellene vásárolni, (ha marad pénz)egy kis tűzhelyt/vmi hasonlót, hősugárzót, és vmi wc-fürdőszobát sem ártana kialakítani...

Elég rossz a helyzet, tudom. De melyiket kellene választani?


2011. jún. 24. 13:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Az árat úgy értettem, hogy alapár, tehát

1. kert+ház+kút

2. kert+pajta+kút+lakókocsi

Csak ugye egy lakókocsit fenn is kell tartani...:S:(

Köszönöm előre is.

2011. jún. 24. 13:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én más megoldást keresnék.Lakókocsiban nem szükösködnék,pajtában sem laknék.Keress egy garzont vagy valamit.
2011. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj egy húzósabb, hideg téli napra. Hát még a hajnal...

Lakókocsiban be fog fagyni a sejhajod. :)

Házat olcsóbban bemelegíted.

2011. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor a ház jobb megoldás? Én is őszintén afelé hajlok, mert mégiscsak masszívabb dolog van a fejem fölött. Nem pajtában vagy lakókocsiban laknék, hanem vagy lakókocsi/ ház :) És azért így gondolkodom, mert nincs pénzem minimum 30e Ft+rezsi+közös költséget fizetni. De a szoba bérlése sem tűnne jó megoldásnak, hosszabb távra. Sajnos nem tudnék annyit havonta kifizetni. És kicsit huzamosabb ideig, minimum két évig lenne szükségem a környéken egy ottani lakásra. Ha szűkösebb idők jönnek, hát spórolni kell, de úgy fogom fel inkább most két év mint később hét év...
2011. jún. 24. 13:55
 5/7 anonim válasza:
Én ezen nem is gondolkodnék. Az elsőt választanám mindenképp!
2011. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a kis ház. Ha a talak elég nagy és jó helyen van, még az is lehet, hogy ha lesz pénzed, akkor tudsz oda építeni egy nagyobb házat. Vagy megtartani hétvégi teleknek.

A lakókocsit nem ajánlom, szűkösebb is, és biztos, hogy drágább kifűteni. Na meg nem valami biztonságos.

2011. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen a házikó

csak nem mindegy, milyen.

toldhatsz hozzá, de legalább egy befűthető helyiséged legyen.


milyen vastag a fala?

milyen a teteje?

milyen kályha van benne? mivel fűtenél?

mennyi a bérlet/kocsi költség ? 2 év alatt ez is számít.


lakókocsi felejtős.

2013. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!