Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyönyörű tejeskávé színű új...

Gyönyörű tejeskávé színű új nadrágkosztümöm nadrágjára és blézerére is rácseppent egy-egy csepp kb.3-4 mm-es pillanatragasztó. Emiatt két éve nem tudom felvenni, most azonban nagy szükségem lenne a viselésére. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a pillanatragasztót nem tudod eltávolítani. Hova cseppent a blézerre, esetleg valami brossal vagy kendővel nem lehet álcázni?
2009. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Leírom a tanácsom, de nem tudom, hogy beválik-e. 2 tippem is van:

1. próbáld meg acetonos körömlakklemosóval, én mindig ezzel mosok kezet, ha összeragasztózom magam, és a kezemről feloldja, hátha feloldja a nadrágból is.

2. Próbáld kiszedni hideg zsíroldóval, én minden olyan foltot ezzel szedek ki ami másképp nem jön ki, a zománcfestéktől kezdve a gázolajig.

Viszont nem tudom, hogy a ruhád színét nem szedi-e ki!

Nekem szerencsére eddig egy ruha színe se változott, de nem árt az óvatosság.

Remélem sikerül!

2009. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezd el lekaparni, mert eltörik az anyag! Áztasd jó forró vízben, ügyelj, hogy ne hüljön ki. El fogja engedni és szépen le lehet húzni. Tapasztalat!
2009. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a forróvizes dolgot ki fogom próbálni feltétlen. /még nem tettem, nem voltam itthon .../ Köszi. Majd visszajelzek!
2009. márc. 31. 14:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát... nem jött be a forróvizes tanács! A pillanatragasztós folt masszívan tartja magát a kosztümön. Nem is tudom mit csináljak...
2009. ápr. 1. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nekem eddig bevállt!
2009. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!