Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vízhatlan síkabát speciális...

Vízhatlan síkabát speciális mosása? Segitenétek?

Figyelt kérdés
A télen vettem egy elég drága vízhatlan Etirel síkabátot, amit ki kéne mosnom. Olvastam, hogy speciális vízhatlanító mosószer kell hozzá, hogy ne veszítse el képességét. Tudnátok tanácsokat adni, van valami tapasztalatok?
2011. jún. 29. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mi is impregnáló szerrel mossuk a hasonló cuccainkat. Nem olcsó, de megéri megvenni. Ahol a kabátot vetted, vagy bármelyik sportboltban kapsz ilyet.
2011. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az Intersportban vettem, majd megnézem akkor. Jöhetnek még tanácsok, mondjuk van aki normál módon mossa? Annak milyen?
2011. jún. 29. 12:22
 3/6 anonim válasza:
Hát mi rendszeresen járunk sielni. Az én snowboard cuccom ráadásul sokkal vízhatlanabb mint a sícuccok, és mindet mosógépben mossuk. Semmi bajuk. Ha biztosra akarsz menni, fordítsd ki őket, és kímélő mosással mossad. Elég a kevés mosószer, így sokkal oldottabb lesz, nem tesz kárt a ruhákban. Öblítőt viszont rakhatsz nyugodtan bele, mert elveszi legalább azt a jellegzetes szagát a ruhának.
2011. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, van egy ilyen jellegzetes szaga, de szeretem. A biztonság kedvéért azért impregnálóval fogom mosni.
2011. jún. 29. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az egyik(leggazdagabb) ismerőshöz hordjuk. Nekik 1/3 millás Miele gépük van,ahhoz szoktak Ausztriában venni impregnálót,azzal csinálják...a mosógépen van direkt ilyen funkció.
2011. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én impregnáló folyadékkal szoktam csakis. Ha jól emlékszem 3000 forint körül van egy flakon. Sport boltban is lehet kapni.
2011. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!