Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pannon Color akrilfesték,...

Pannon Color akrilfesték, mennyire vízhatlan, mennyire tartós?

Figyelt kérdés

Pl lakkozott felületen, vagy textilen..?

Nem arra gondolok, hogy kezdjetek el oltani, hogy textilfestéket vegyek, mert eddig az összes kikopott a ruhából, az akrillal összefestett pólómból meg még véletlen se akar kijönni. x)

Na szoval, pl fényes felületen is jól megmarad? Vagy ne is próbálkozzak?..Hát egy pólón, akkor ezekszerint megmarad?

köszi.

shk.


2009. márc. 29. 17:35
 1/4 Zoli 19 válasza:
hallod ne legyél már ennyire gyagya, bemész egy festékboltba és megkérdezed, amugy meg rajta van a hátulján hogy mire lehet és mire nem lehet használni, okoska
2009. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hallod okoska, te se legyél már ilyen gyagya, nem készletben vettem, hanem színenként tubusban, nincs rajta semmi....tudorka...

am meg nem ez volt a kérdés... nincs véletlen a homlokodon egy bazi nagy L??

2009. ápr. 1. 12:07
 3/4 A kérdező kommentje:

jah meg bocsi pólóra akarom, és az akrillal a múvészek festenek pípírra....

én kérek elnézést...

2009. ápr. 1. 12:08
 4/4 tp-link tp válasza:

Nyugi ... vannak ilyen --nagyszájú okos vagyok agyilag 0 --emberek.

Ám miért nem néztél utána... mivel akril(mindenféle mesterséges anyagból) általában vízhatlan félületűre kell, hogy száradjon és fajtától függ hogy milyenre szárad meg(kissé gumis, száraz)...sok féle felületre jó. De menny biztosra kérdezd meg ahol vetted... vagypedig próbáld meg egy textildarabon... ennyi ;)

2018. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!