Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Auchanban mennyibe kerülnek...

Auchanban mennyibe kerülnek most a puhafalú medencék?

Figyelt kérdés
Az újságben sajnos nincs egy sem. A múlt héten volt 6 ezerért a 244 cm-es. Nem tudjátok, most is van-e még?
2011. júl. 7. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
OBI-ba van vagy 5 féle medence. Kicsi nagy, puha és keményfalu, vászonnal vagy anélkül. stb...
2011. júl. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok sokat utazgatni, azért is kérdezem itt. Az árakat és méreteket nem tudod véletlenül?
2011. júl. 7. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Van ám honlapjuk is!
2011. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendelj a neten! Mi is így csináljuk! Kiszállítás nem vészes, ha kiszámolnánk, hogy mennyi benzin menne el, meg idő stb... 2-3 ezerért kihozzák, de nézz utána, mert függ a mérettől stb.
2011. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kedves 83 %-os, képzeld néztem az Obi oldalát is, és hát nem találtam medencét. Neked ment a piros kéz. :)


Azon töprengek épp, hogy rendelek neten keresztül én is. Csak azt hittem mostanság jár valaki az Auchanba. Konkrétan ez érdekelt volna, mert vásárolnom úgyis menni kell. Viszont két felé nem nagyon szeretnék menni ilyen benzinárak mellett, Siófok vagy Fehérvár az úticél.

2011. júl. 7. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!