Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unatkozom a...

Mit csináljak ha unatkozom a mamámnál?

Figyelt kérdés

1 hétre megyek nyáron nyaralni a mamámhoz és általában uncsizni szoktam...:SS

tudom kicsit hulye kérdés na de normalis valaszokat kerek...xDD

szowal mit csinaljak???


2011. júl. 10. 13:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
először is hány éves vagy?
2011. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
13/L
2011. júl. 10. 14:10
 3/19 anonim ***** válasza:
menj el játszani az ottani gyerekekkel,olvass,menj strandra,vásárolni,nézz filmet..stb
2011. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

okéés koszii ...

de jáátszani????????

nem wagyok en mart azert olyan kicsi hogy jáátszak ...xDD

2011. júl. 10. 14:26
 5/19 anonim ***** válasza:
van laptopod? mp3 lejátszód, telefon amivel tudsz játszani zenét hallgatni stb... szerintem vigyed ha úgy is unatkozni fogsz akkor legalább eltölthetnéd valahogy az idődet.
2011. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
akkor menj el partyzni. vagy moziba,fagyizni. a játékot meg úgy értettem ,hogy mondjuk elmentek játszótérre vagy társasjáték,vagy biciklizni,görkorizni stb..
2011. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg a nagymamámad, hogy tanítson meg sütni, főzni. Jól fog még jönni ez a tudás az életben, és kellően nagy vagy már ahhoz, hogy meg is tanulj ezt, azt.

Amúgy merre mész? Faluba, városba? Kertbe, panelba? Nem mindegy!

2011. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
am nagymamám faluban lakik es csaladi hazban ..:)
2011. júl. 10. 15:48
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, az nagyon jó! Én sokat nyaraltam falun rokonoknál, legszebb nyári heteim voltak.

Sajnos a mai fiatalok nehezen tudnak már a modern világból kizökkenve a falusi élethez szokni.

Én annyi idősen mint Te, kiraktam a napra a disznóölő kádat, töltöttem bele vizet, vittem a könyvemet és olvastam.

Aztán napokon keresztül túrtam a padlást, nekem nagy kincsek voltak amiket találtam.

Aztán rávettem a rokon bácsit, hogy tanítson meg motort vezetni, és azzal mentem a határban. (oldalkocsis)

Aztán elvittem a néni biciklijét és órákat csellengtem a környéken, találtam patakot, gyömölcsöst, stb.

Aztán segítettem a barackszüretben,

segítettem a veteményben,

segítettem a tojásokat összeszedni, este a tyúkokat, disznókat etetni.

Nekem, budapesti lánynak ezek mind hatalmas élmények voltak. Csak el kell kezdeni és nem az mp3-on lógni!:))

Ja, tyúkot kopasztani, főzni, sütni, mint ahogy írtam.

2011. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha unatkozol nála akkor minek mész oda egy hétre? Találd fel magad, kirándulj a környéken, nézz körül a padláson, idősek padlásán remek, érdekes régi cuccok vannak, pl. szövőszék, rokka stb aminek megkérdezheted tőle a működését, vigyél bicajt és tekerj a környéken. Lefogadom, hogy pesti vagy és lakótelepen laksz.
2011. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!