Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha itthon vagyok (ami nem...

Ha itthon vagyok (ami nem sokszor van) mindig unatkozom! Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

A suliból mindig hazajövök, aztán visszamegyek és 4-kor jövök haza, vagy 6-7-körül ha van tánc is!Tanulás után viszont halálra unom magam, és nem akarok gépfüggő lenni, bár már lassan azzá válok!Mit csináljak hogy ne unatkozzam?

Mondjuk mien madaram lehetne kisállatként?Vagy mien könyveket tudnékl olvasni?A vámpítos könyvek nagyon érdekelnek, főleg ami a :halálról, szerelemről, és vámpírokról szól!Ezek érdekelnek nagyon.Ja, és a Twilightot és a többi kötetét is olvastam, az Eclipset most fogom.


2010. febr. 5. 16:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Olvass (Agatha Christie vagy szépirodalom, vagy más, ami érdekel), akár idegen nyelven is, hallgass zenét, nézz feliratos filmeket, üvegfesték, sport, szalvéta technika, tanulj nyelvet, süss-főzz, kutasd ki a családfádat, amihez épp kedved tartja...

Jó szórakozást!

2010. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Aludj.Én azt szoktam,ma már volt.
2010. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Állatka inkább nem. Egész este fogod bámulni hogy mit csinál? Az nem kreatív időtöltés.

Tanulj meg valamilyen hangszeren játszani. Ha fiú vagy bütykölj elektronikus eszközöket - erősítő, villogó...

Ha lány vagy próbálj meg varrni magadnak valamit. Találj ki szabásmintát...

2010. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ne a halálról olvass!
2010. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 12 éves!És nem nézegetni akarom az állatomat, hanem törődni vele, mivel madár lenne megtanítani pl. beszélni vagy valami.Nem tudom.Ja, és imádom azokat a könyveket, amik a halálról vagy vámpírokról szólnak.Esetleg ha tudna valaki ajánlani 1-et 2-t.
2010. febr. 6. 13:29
 6/26 anonim ***** válasza:
Ne madárral akarj beszélgetni, inkább menj emberek közé és térj vidámabb gondolatokra mint amiről olvasni szeretnél. Unaloműzőnek nem szoktak állatot venni.
2010. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De ha azt szeretem?Nem tud senki rávenni hogy utáljam amit imádok!És az Állatkát is azért venném, hogy törődjek vele gondozzam ápoljam tanítsam, amúgy csak ücsörögnék egész nap.Bár már rájöttem mi a gond!Meg kéne halnom!De még sajna ez nem történik meg, addig viszont egész életemben olvasni fogok, és lehet író leszek!Vagy óvónő, bár nemtom minek nevelni a gyerekeket a halálba.
2010. febr. 8. 18:37
 8/26 anonim válasza:
ha szereted a vámpírokat akkor olvass True Blood-ot vagy nézd mert szerintem k.rva jó.
2010. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Jót kérdeztél, sajna ez ma ennél a generációnál sokszor megjelenő probléma.

Az olvasásra nem gondoltál?

Vagy bármi, ami örömet okoz, és lefoglal? ez lehet a gyöngyfűzéstől az üvegfestésig sok minden, de talán legkifizetődőbb az olvasás.

Lernu kaj legu!

(tanulj és olvass-eszperantóul)

2010. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!Imádok olvasni, ás ma már 41 könyvet kinéztem, talán 1 év alatt ki is olvasom őketxDDDDe benne van a True Blood is és a többi kötete:D
2010. febr. 9. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!