Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mekkora volt, vagy mennyi a...

Mekkora volt, vagy mennyi a legnagyobb be nem fizetett csekketek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit sose fizettünk be, vagy ami már be van fizetve?


Amúgy a legnagyobb csekkem egy 518 ezer Ft-os illeték volt (erre 5 havi részletfizetést kértem), most pedig egy 11.635 Ft-os UPC csekkem van, ami még nincs befizetve, ma jött.

2011. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem 80 000-ittas vezetésért. Mikor jött a végrehajtó,azt mondtam,nem laki(o)k már itt,én a feleség élettársa vagyok...aztán pár nap múlva befizettem.

Ez csaknem egy évig húzódott.

2011. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy 500+ ezres. Érdekes már csak 183 ezret kérnek. Pedig csak tovább adták.

Ha nincs fizetésed , nyugdíjad és vagyon a neveden bár mekkora csekk is lehet. Max. bukód a szolgáltatást vagy inkább csak a szolgáltatott.

2011. júl. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a te neved van lakás, bevallásra megy melyik szobában élsz. Csak onnan foglalhatnak. Tehát ha az értéket kiviszed onnan. Akkor a nagy semmit kb.
2011. júl. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem most 54.000-re lenne szükségem és egában lennék.

De jó lenne végre egyenesben lenni!

2011. júl. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs' lemaradt!

Te hogy állsz?

2011. júl. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan számla, amit nem tudtam határidőre befizetni, mert meg kellett várnom, hogy fizetést kapjak, kb 10-20-30eFt-os volt.


Olyan számla, amire részletfizetést kértem, a 80eFt-os gázszámla volt.


Az abszolút legnagyobb számlám nekem is a fél milliós örökösödési illeték volt. De szerencsére annyi tartalékom volt, illetve családon belül tudtam annyit kölcsön kérni, amiből ki tudtam fizetni.

Bár ilyen esetben elvárják az embertől, de egy örökölt lakást nem lehet csak úgy pikk-pakk két nap alatt eladni.

2011. júl. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem sajnos minden hónapban eltolódnak a csekkek, kb. 1-1,5 hónapos csúszásban vagyok a befizetésekkel, de végül is mindet befizetem.
2011. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Átírási illeték volt,még 2009-ben.Több hónapig húzódott.

100 ezer forint volt pontosan.

A fizetésem akkor havi 63 ezer körül,a hitelem meg a 36 ezer és 45 ezer között.(az volt a baj,hogy lakáshitelt nem kaphattam,csak szab.felhasználású hitelt ingatlan fedezettel,az meg szerintük nem hitel...)

A maradékból meg próbáltam volna a rezsit és a kajámat fedezni :-(

Megkértem az illetékkedvezményt,mint első lakáshoz jutó,de nem kaptam meg,mert azt mondták,hogy mivel külterületen van és gazdasági épületként volt építve(akkor ment az átminősítése lakóházzá,végül az se sikerült,mert kicsi,nincs bent a víz stb...)De én abban laktam,mint ahogy sokan mások is laktak hasonlóban,szükségmegoldásként.

Aztán megkértem,hogy adják meg 10 részletre.Azt se kaptam meg.(nem indokolta semmi szerintük,mert nincs! hitelem,ááá nem volt,csak majd bele gebedtem,de mindegy)

Ezután megkértem 2 részletre,azt is el utasították.Végül még egy hitel és kifizettem jó pár hónap(5 hónap) után.

A következőkben pedig kaptam egy levelet,mi szerint tartozásom van az adóhatóság felé: 3x kettőezer valahány száz forint-ahány könyörögvényt írtam-plusz még tartozok a nem kellő időben befizetett illeték miatt is.Így még összesen több 10 ezer forintot beszedtek tőlem egy vezetékes víz és gáz nélküli éppen hogy lakható 25 négyzetméteres házért,amit hitelre vettem :-(

Azóta már el kellett azt is adni...

Így boldoguljon az ember fiatalon és próbáljon meg "sajátot" venni.

2011. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!