Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb problémátok a...

Mi a legnagyobb problémátok a környezetetekkel?

Figyelt kérdés
Lakókörnyezetre és az ottani emberek viselkedésére gondolok.
2011. szept. 8. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nincs még rendes utunk, nincs közvilágítás. A többi rendben van.
2011. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Budapest, VIII. kerület. Mondjak-e még bármit ? :) De ez a része zavar kevésbé, mert hiába vannak sokan, és idegesítőek sokszor, hálistennek nem volt még semmi bajunk.

Van viszont a házban egy gonosz öreglány, be van savanyodva, mert elúszott a háza, és a gyereke se látogatja, ezért másokkal szívózik és kavarja a szart. Mostanában mi vagyunk a céltábla, és egyre nehezebb türtőztetni magam.

2011. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nos. Bp-n tanulok, de egy faluban lakom vidéken. Bpn az, hogy a szomszédok az ajtónk előtt cigiznek, és bejön a füst, meg időnként hangosan szól a tv-jük, vagy éjjel buli van.Vidéken egyik szomszéd rálőtt a kutyánkra, mert zavart, hogy ugatott. És itt is- főleg nyáron - minden héten van egy hülye, aki hétvégi összeröffenést tart, és üvöltözik éjjel.
2011. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
A mi falunkban rengeteg a cigány és bordelt csinálnak, zajosak és a gyerekek félnek tőlük. Lassan már a felnőttek is...
2011. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
A terhesséem idejére Budapestről kisvárosba költöztem. Meglepődve tapasztaltam, hogy itt nem lehet "rétegződni", elkerülhetetlen, hogy keveredjek mindenféle elemekkel. Hiányzik az értelmiség, sok a kissebségi - ami már nem is faj, hanem egy mentalitás ami itt a magyarokra is jellemző.
2011. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
82%
Hát gratula kedves Budapesti értelmiségi! Vidéken nincs értelmiség. Nincs...itt mindenki ostoba és analfabéta. Közben meg a tisztelt fővárosi bunkók nem veszik észre magukat, hogy az ő modoruk és beszédstílusuk, affektálásuk, gagyi szleg "dumcsijuk" is igencsak idegesítő másoknak. Tisztelet a kivételnek, mielőtt megköveznének, hogy általánosítok, mint ez a pesti értelmiségi tette.
2011. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
pfu, ez is jó! Én is azért kérdeztem ezt, mert segíteni akarok az embereknek, és nyugodtan írhattok még. Hát van ilyen hajléktalan szálló. Amúgy szerintem mindennek örül. Bor, felvágottas zsömle...stb
2011. szept. 8. 17:22
 8/17 anonim válasza:
82%

"A terhesséem idejére Budapestről kisvárosba költöztem. Meglepődve tapasztaltam, hogy itt nem lehet "rétegződni", elkerülhetetlen, hogy keveredjek mindenféle elemekkel. Hiányzik az értelmiség, sok a kissebségi - ami már nem is faj, hanem egy mentalitás ami itt a magyarokra is jellemző."


Kisebbségi, nem kissebbségi. Ugye magadat nem tartod értelmiségnek, kedves budapesti? Ahogy már írtam, Bp tanulok. Én a helyedben inkább hallgatnék, mert Bp messze a legmocskosobb, koszosabb város Magyarországon, ahol közlekedni se lehet normálisan.

2011. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

A "budapesti értelmiségi" vagyok.

Nem általánosítottam. EGY kisvárosba költöztem, és nem általában vidékre, ahol NEKEM hiányzik az értelmiség. EGY olyan környezetbe, ahol sok a cigány, és munkahelyek hiányában tényleg nincsenek értelmiségiek. Olvasd el mégegyszer amit írtam és ha bármi általánosítást találsz benne, postázom neked a diplomáimat.

2011. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

17:25-nek.

Semmi szépet nem írtam Budapestről - olvasd el mégegyszer. De ha nem akartam, ott nem találkoztam a mocsokkal és olyan elemekkel akik kijelentik, hogy nekem az a dolgom, hogy eltartsam őket az adómból.

A kérdező feltett egy kérdést, én válaszoltam rá.

2011. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!