Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » FONTOS! Beleesett a medencébe...

FONTOS! Beleesett a medencébe és nem találom, felszívta a szűrő?

Figyelt kérdés
Ma a medencében legóztam amikor leejtettem a lego repülőt vagyis lezuhant és kitörtek az ablakai ezután széttörtem (ez volt a robbanás) és 4-ből 3-om ablaküveg elmerült a vízben. Ugyanolyan színű mint a medence aljának a mintázata, és elég átlátszó is, kerestem , de nem találtam. Praktikák hogyan találjam meg? Esetleg beszívhatta a szűrő? Fontos lenne mert így nem tudok felszállni!
2011. júl. 15. 19:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
65%
:D de aranyos vagy.
2011. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Hívd a búvárkommandót.
2011. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
45%

Én még nem találkoztam olyan 4 éves gyerekkel,aki tudna írni!

Gratulálok a szüleidnek!

2011. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

menetelj, aztán csak rálépsz.

vagy bukj le és kotorássz. búvárszemüveggel kiegészítve mondjuk.

2011. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ez a legaranyosabb kerdes amit eddig itt olvastam! :)

Sajnalom, hogy nem tudok segitenı...

2011. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos! Remélem nem törlik a kérdést! Végre egy olyan kamukérdés ami nem megbotránkoztat hanem megmosolyogtat :)
2011. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Van úszószemüveged? Azzal lemehetnél a medence aljára, és talán többet látnál, mint fentről. Ha nincs, akkor max. a lábaddal lépkedsz ottan körül, ahova leestek az ablakok (reménykedve, hogy valamelyikre rálépsz, így megtalálod). Mekkora a szűrő? Nincs kizárva, hogy ott tűnt el.


(Amúgy kamu sztori, vagy tényleg medencében repülőztél? :D Hány éves vagy?)

2011. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

amúgy tényleg repülőztem:D 15 éves vagyok , de régebben gyűjtöttem a legókat és nosztalgiáztam , aztán megtörtént az eset

próbáltam szemüveggel is meg mindennel, de 3 darab kb. 2mm vastag lapról van szó

2011. júl. 15. 19:49
 9/17 anonim válasza:
Menj be este a vízbe egy elemlámpával, világíts a medence aljára, és a kis lapok vissza fogják verni a fényt.
2011. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elő a vízalatti porszívót és porszívózd fel az medence alját és utánna a hajfogó-szűröben megtalálod, így a medence alja is tiszta lesz! Sok sikert!
2011. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!