Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Unatkozunk egész nap. Mit...

Unatkozunk egész nap. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel egész nap csak uncsizunk, de az udvarra meg nem akarunk kimenni mert ott meg nagyon meleg van szóval vmi benti program kéne. Ha nem ülünk a gép ellőt akkor csak uncsizunk!!!!


Normális válaszokat!!!!! :)


2011. júl. 16. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

dejómár, én a gép előtt is tudok uncsizni.

kártyázzatok, társasjátékozzatok, tv-zzetek, takarítsatok, főzzetek valami finomat...

2011. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 audrey90 válasza:
ugorjatok le egy papiriroszerbe, vagy egy müvészellátóba vegyetek fekete tustintát, 2őt (egyet neked, egyet a barátnődnek) és rajzoljatok :P
2011. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lányok vagytok, ha jól értem. Varrjatok valami jó göncöt, vagy díszpárnát, vagy mókás állatokat(amit kitömhettek, haveroknak, családtagoknak szuper ajándék lesz) ha van varrógépetek. Süssetek, tanuljatok meg főzni, próbálgassatok egymás hajából valami jó frizurát fésülni, ha anyukátok laza a kérdésben, akkor esetleg próbálkozhattok a hajfestéssel is, de egyelőre csak a kimosható színezőt ajánlom. Rendezzétek át a szobátokat, dekoráljatok, 1-2 kép, 1 új növény, 1 díszpárna, stb. csodákat tesz.

Olvassatok, társasjátékozzatok (még a felnőttek is szeretnek), hallgassatok zenét. Milyen nyelvet tanultok? Hallassatok azon a nyelven zenét és versenyezzetek, ki ért meg többet a szövegből (neten ellenőrizhető).

Kérdezzétek meg, mit tudtok otthon segíteni, ketten könnyebb a munka és mindkettőtök a szülei is el lesznek ájulva tőletek.

2011. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Vigyetek fel egy pasit.
2011. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
45%
Eddig a pasis írta a legjobbat. Szerintetek a mai lányokat érdekli a varrás, rajzolás, főzés? Úristen lemaradtatok valahol a középkorban
2011. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Szedjetek hangyát.
2011. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Iratkozzatok be egy nyelvtanfolyamra, menjetek el diákmunkára. Találjátok fel magatokat! Az otthonotokat vajon ki takarítja. Nézzétek át a szekrényeket, a könyvespolcot, tisztítsátok meg az ablakokat, mossátok le az ajtókat. Tegyétek rendbe a konyhát, a fürdőszoba-csempét is lemoshatjátok. Biztos nagy segítség lenne a szüleiteknek. Nyáron gyorsan szárad minden érdemes belefogni a nagytakarításba!
2011. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

jaja, csináljatok rendet a házban, takarítsatok ki.

jó móka tud lenni, és az ősök tuti díjazni fogják.


vagy menjetek el valami vízpartra, bicajozni, stb.


én sosem unatkoztam eddig egyetlen nyári szünetben sem, pedig sokszor volt, h egyedül kellett lennem.

2011. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Köszi mindenkinek!!!! A varrás meg nem középkorba való. Szerinted ha elszakad egy ruhád az majd csak úgy magától megvarródik???!!!
2011. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szerintem sem, de a mai csajok szerint igen, erre akartam rávilágítani
2011. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!