Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek lehetne adni a könyveket...

Kinek lehetne adni a könyveket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagypapám lakását most pakoltuk ki, és kb 1 polcnyi könyvet csomagoltam össze. Főleg klasszikus regények (amik nekem is megvannak itthon), de vannak ponyvák is (amikre pedig nem tartok igényt :). Hova lehetne ezeket "beadni", akár ingyen is? Antikvárium, könyvtár? Nem tudom, bevesznek-e ilyen könyveket és már össze vannak csomagolva. Semmiképpen sem szeretném kidobni őket.
2011. júl. 19. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ajánld fel egy iskolának.
2011. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok könyvtár is beveszi, iskolák is, müvelödési házak, öregek otthona, gyerekotthonok
2011. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De szívesen szétnéznék azok a könyvek között!


Könyvtárnak ajánld fel! (Szabad megtudnom, melyik városban történt mindez?)

2011. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Könyvtárak nagyon hálásak lennének a könyvekért! Nálunk is rendszeresen kap a könyvtár így könyveket és úgy szokták, hogy ami a könyvtár számára hasznos, azt leltárba veszik, ami pedig már - esetleg több példányban is - megvan vagy elég rossz állapotban van, azokat kiteszik és potom pénzért (50-100 Ft/db) meg lehet venni (mi is vettünk már jó néhány ilyen könyvet!), a pénzből pedig más könyveket vesznek.
2011. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem most nyugodtan felajálhatod az iszapkárosultaknak, ott vagy a lakosság, vagy ha szerveznek egy új könyvtár beindítását, biztosan örömmel fogadják.

Szerintem biztosan van honlapjuk, rá kell keresni és a polgármesternek, vagy a jegyzőnek küldeni egy e-mailt.

2011. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
antikvárium
2011. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
53%
Én is örülnék a könyveknek (mindenevő vagyok), ha még aktuális...
2011. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!