Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Tigáznál a nyomáspróba, a...

A Tigáznál a nyomáspróba, a lakásban a gázfűtésre való áttérés milyen költségekkel jár?

Figyelt kérdés
A vízoldal már kész van, a cirko rendszer készre szerelve, a gázoldali rákötés hiányzik, és a tigáz próbája, engedélye. Nem találtam adatot, hogy ez mennyibe kerül még, aki tud segíteni, nagyon megköszönném.
2011. júl. 19. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az 1980-as évek vége felé ez (ha jól emlékszem) 10-15000.- körül mozgott. Ebből 3-4 ezer között mozgott a nyomáscsökkentő, a többi pedig az a munkadíj, hogy átnézték az egész épületben a szerelést, és minden "kötésnél" megcsinálták a nyomáspróbát. Persze ez az összeg attól függött, mekkora volt a ház, hány helyiség, tehát mennyi volt az ellenőrizendő hálózat.
2011. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Gondolom, azért egy átlagos mértékű ingatlan esetében most a 30-40 ezer körül belefér.
2011. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy tigáz dolgozó elintézné az engedélyt, kiépítné a gáz oldalt, de mindezt 170000 Ft-ért. Én ezt nagyon soknak érzem, azért szeretném az árakat tudni.
2011. júl. 20. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj be a legközelebbi Tigáz irodába, és kérj tőlük hivatalos árkalkulációt. Mondd, hogy mielőtt ténylegesen megrendelnéd, szeretnéd tudni, kb. mennyibe fog kerülni.
2011. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Telefonon, neten próbáltam megkeresni őket, de semmi, nem nyilatkoznka, nem válaszolnak az e-mailre.
2011. júl. 21. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!