Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kb. Mennyi ideig tart egy...

Kb. Mennyi ideig tart egy gázterv készítés, engedélyeztetés, kivitelezés, átvétel, nyomáspróba stb. ami kell, ahhoz, hogy használni tudjam a konyhában a gázfőzőlapot?

Figyelt kérdés
Új építésű házról van szó, ahol 1 hónapja lakunk. A konyha nincs még kész, mert nem tudják beszerelni a gázt a pecsétes gázterv nélkül. Én azt hittem 1 hónap alatt lesz kész konyhám. Talán a kivitelező hallgat el valamit...
2010. febr. 9. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A-a. Kivitelező semmit sem hallgat el. Rohadt sok idő, ennyit elárulok.
2010. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, lassan én is belátom, hogy ez nagyon hosszú folyamat. De kb. nem tudná valaki megmondani, hogy mennyi? pl. elhúzódhat akár fél évig is? Vagy annyira nem hosszú? Jó lenne tudni, mire készüljünk.
2010. febr. 10. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Fél évig azért nem, de mi is rohadt sokat vártunk rá. Csak azért nem tudtunk beköltözni, pedig már minden kész volt. Én kétszer is rájuk telefonáltam, hogy mikor írják már alá, mondták,hogy nemsokára. Aztán amikor 5 hét múlva megjött, láttam, hogy a pecsét a beadás utáni 2. napi dátumos. Tehát már két nappal a beadás után le volt pecsételve, csak még ültek rajta egy kicsit. Hát az a bürokrácia. Utána már gyorsan ment. Megrendeltük a gázórát, azt ha jól emlékszem kb. 3 nap alatt kihozták, egy nap próbafűtést csinált a gázos, és már másnap költözhettünk is.

Bár mi kis városban lakunk, tehát nagyon városban lehet, hogy akár 2 hónapot is várni kell a papírra.

2010. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!