Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Székesfehérváron ki lehet...

Székesfehérváron ki lehet jönni havi 120ezerből albérletben egyedül?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha Budapesten én ennél kevesebből kijövök, akkor tuti.
2010. nov. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szűkösen.Nekem rezsivel 100 az albim,és kicsi lakás.Laktam 2szobásba,az is megközelítette a 80-90-et télen,mondjuk központi fűtés volt.Ha szerencséd van találsz 35 plusz rezsiért,ami max 50,akkor talán.
2010. nov. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mennyibe kerül az albérleti díj havonta és mennyi a villany-, fűtés-, és egyéb számlák összege...


Így látatlanban, hasraütve nem lehet megsaccolni (millióféle albérlet létezik és a számlák is különbözőek)...


Azt is számold, hogy egyéb költségeid is lesznek (pl.: utazási bérlet, tisztálkodó és mosószerek, élelmiszer, stb.)

2010. nov. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40 albérlet, kb 35 rezsi. Marad 45. Hát nem fogsz étteremben kajázni az tuti! De lehet, hogy találsz olcsóbb albérletet is, csak ki kell tudni fogni. Sok sikert!
2010. nov. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen albérletet veszel ki.

Sokan ódzkodnak tőle, de ha nem vagy veszélyesen kiállhatatlan, akkor érdemesebb egy megfelelő lakásban társbérletbe menni. Az kijön havi 40 körül, ugyanúgy van privát szférád, csak éppen megosztjátok a konyhát és a fürdőt. Mindezen nyersz havi 40 ezret, amit esetleg félre lehet tenni egy saját lakásra.

2010. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm havi 100.000 körül keres, amennyiket havonta törleszt ilyen-olyan hitelekre (amiket amiatt vett fel, mert nem jött ki a pénzéből, és muszáj volt) szóval amennyiket havonta törleszt ilyen-olyan hitelekre, nagyjából egy albérlet ára (30.000 Ft).


Gyakorlatilag "nyomorog". Ezalatt azt értem, hogy 5 boltba is eljár, hogy megnézze, hol olcsóbb a csirkenyak, a tojás stb... Kizárólag kínaiból öltözködik, műanyag cipőkben jár stb... Pizzát csak akkor eszik, amikor meghívom rá, és ez neki már akkora luxusnak számít...


Egyedül él amúgy. De a buszbérletet se tudja minden hónapban megvenni.


Nagyon-nagyon nehéz!

2010. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A legjobb akkor szerintem az lessz ha keresek albérlő társat (remélem találok normálisat :D).
2010. nov. 17. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!