Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a 8. ker....

Mi a véleményetek a 8. ker. Koszorú utcáról, veszélyes -e?

Figyelt kérdés
A Koszorú utcában találtunk albérletet a barátommal, ismerősé a lakás, ezért kedvező lakbérrel elkapjuk. Mit javasoltok, mit tehetek, hogy az utcán ne támadjanak meg (elég törékeny alkat vagyok)? Sokszor estig kell majd dolgoznom és tömegközlekedéssel fogok járni. 24/L
2011. júl. 22. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
a 8. kerület főleg este veszélyes, bár én csak 1-2 hónapot éltem ott. Mondjuk nagyon nem akartak megtámadni mert hát én elég nagy darab vagyok. De nap mint nap hallottam hogy volt valami balhé az utcán, nappal szinte béke van szóval akkor nincs nagy gáz. De ha teheted kerüld a környéket.
2011. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívesen laknék ott, amíg a 8. kerületben éltem, azt az utcát utáltam a legjobban. Mindamellett napi többször keresztülmászkáltam rajta, és még élek :)

Fontos a prevenció, ne adj okot arra, hogy bárki beléd kössön. Kihívó ruhára vegyél fel egy kardigánt, látványosan drága ékszereket és telefont ne hordj. Ne hívd ki magad ellen a sorsot, és akkor valószínűleg semmi bajod nem lesz.

2011. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hétre 'költöztem' oda egy exemhez, hát mit ne mondjak, volt egy kis változás az én kis ii. kerületemhez képest... De legalább volt minden este mónika show az erkélyről full HD-ban :D (komolyan szólva is!)
2011. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ööö... nem azért kedvező a lakbér, mert ismerőstől veszitek ki... Nekem nem tudna annyira kedvező lenni, hogy odaköltözzek.
2011. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább keresgéljetek még egy kicsit, én ingyen sem költöznék oda.
2011. júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megoldható este menjen érted a párod,és ne egyedül közlekedj. Az jó ötlet,hogy ne legyél kihívó,de határozott igen, mert ha félsz azt is észreveszik rajtad és azért kötnek beléd. Én csak körülnéztem azon a környéken tavaly lakásvásárlás céljából, de inkább kihagytam.
2011. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a 8ban sztem mindenhol olcsó az albérlet. pláne azon a környéken. én még akkor sem laknék ott, ha a rezsit is kifizetnék helyettem és a lakbért is elengednék :)


nincs se kedvem, se energiám folyamatos rettegésben élni, meg azért szervezgetni az életemet, hogy ne raboljanak ki, ne inzultáljanak a dakoták naponta.

2011. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hiszem megnézünk más lakásokat is. Eredetileg a 6., 7. , 13., 14. kerület volt tervben, remélem találunk valami elfogadhatót.
2011. júl. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!