Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bemutatkozzak? (Kérdésed túl...

Bemutatkozzak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Most költöztem új lakásba és még nem ismerem a szomszédokat.

Most sütöttem palacsintát és annyi lett , hogy az egész háznak jutna . :) Gondoltam viszek át a szomszédoknak.Jó ötlet? Vagy tolakodásnak vennék?


2011. júl. 23. 16:48
1 2
 1/13 anonim válasza:

Elég sok ember létezik a Földön, ami azt jelenti, hogy nem mindenki reagál egyformán egy ilyen szituációra sem.

Szerintem amúgy nem rossz ötlet átvinni palacsintát, természetesen ne az egész háznak, csak a veled egy szinten lakó szomszédságnak. :) Ugyanis gyanítom társasházba költöztél, ha úgy írtad, az egész háznak jutna a palacsintából.

Egyébként Amerikában ez bevett szokás, de szerintem már itt is egyre gyakoribb, úgyhogy szerintem mindenképp menj, jobb alkalmad úgysem nagyon lesz megismerkedni velük. :)

2011. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék a palacsintának, és nálam jól indítanál :))))
2011. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Remélem szomszédok vagyunk ;).
2011. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen,egy 3 szintes újépítésű társasház. A szinten asszem 5 lakás van, de 1 hét alatt senkit nem láttam, úgyhiszem nem is mindegyikben laknak, csak a két melletem lévőre gondoltam.

Köszi a válaszokat! :)

2011. júl. 23. 17:03
 5/13 anonim ***** válasza:
végre egy normális ember! Bár nekem lennének ilyen szomszédaim! :) Persze menj, vidd, kezdeményezz, és nem mellesleg küld nekem is palacsintát! Sárgabarcklekváros a kedvencem! :)
2011. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendeben , meggyőztetek, beköszönök :) DE, mivel lövésem nincs hányan laknak egy-egy lakásba, mennyit vigyek? Én 6db-ra gondoltam: 2túros, 2 lekváros, 2 kakós. Ez így ok?
2011. júl. 23. 17:25
 7/13 anonim válasza:
persze :) bár a szomszédom lennél :))) (nálunk csak a cigányasszon hoz mindig valamit, persze csak h eladja -,-)
2011. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
figy, ha minden szomszéd csak egy fél palacsintát ehetne, az se számítana, a lényeg maga a geszuts, hogy jó fej vagy. Szóval mehet a 6 pali, de mikor hozzám jössz, csokipudungos is rendel :)
2011. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nah , széép, a két tervezett közül 1 szomszéd volt otthon, egy 30as srác, nézet rám mint borjú az újakapura,a nevét se mondta, most kb. egy idiótának néz, remélem nem sűrűn fogunk találkozni. A másikhoz már át se megyek... Dühös vagyok :(
2011. júl. 23. 19:05
 10/13 anonim ***** válasza:

figy, ez nagy butaság! Értsd meg, hogy sokkal inkább szokás belerúgni a szomszédba, mint normálisan bánni vele. Ezért nézett rád a srác, mint boci a new kapura. De ettől te még maradj jó fej!!!

1. Nyomás a másik szomszéd, különben idén elkerül a Mikulás!

2. Van a házban kisgyerekes család? Ott nem fognak furcsán nézni a palacsintás tányérodra. Feltéve, ha nem lelkizel még 3 órát, hanem MOST mész!


De komolyan! Merj nyitni!

2011. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!