Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bemutatkozzak? (Kérdésed túl...

Bemutatkozzak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Most költöztem új lakásba és még nem ismerem a szomszédokat.

Most sütöttem palacsintát és annyi lett , hogy az egész háznak jutna . :) Gondoltam viszek át a szomszédoknak.Jó ötlet? Vagy tolakodásnak vennék?


2011. júl. 23. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: megértem, ha leblokkolt a helyzet, de ha vki annyira meglepődik, hogy nem mutatkozik be, nyugodtan nyújts kezet. Mondd, hogy most költöztél ide, xy vagy, és hoztál palacsintát. Ha te kezet nyújtasz, csak nem olyan tapló, hogy ne mondaná meg a nevét. (Amúgy azt gondolom, h lány vagy, egyébként is úgy illik, hogy először a hölgy nyújtson kezet.) Föl a fejjel!
2011. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerinted nem mutatkoztam be??? Nem megyek sehová, rohadtul kellemetlen volt és nagyon felhuztam magam. Jó ez így ahogy van, nem kell nekem ismerni a szomszédokat, minek az?! :)
2011. júl. 23. 19:22
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves 18:25ös, mond a címet viszek neked csokipudingos palacsintát :)


Amúgy tudtátok,hogy a hörcsögök szeretik a palacsintát? :D Már le is higgadtam, meg kell őket zabálni ahogy nyámnyognak :)

2011. júl. 23. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!