Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SOS! Csótány a házban?!

SOS! Csótány a házban?!

Figyelt kérdés

Még 1-2 éve fordult elő, hogy pár alkalommal láttam viszonylag nagy fekete bogarakat a házunkban. Persze akkor lerendeztük őket, ahogy tudtuk és sokáig nem is láttunk egyet se. Most viszont egy hete már a 3.-at találom az egyik szobában. Undorító, fekete, nagyon gyors, 2-3 cm, a konyhai csótányhoz hasonlít a leginkább, ahogy nézegettem az interneten. [link]

Nagyon félek az ilyen állatoktól. Hogy tudnám végleg kiírtani??


2011. júl. 24. 22:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Eddig csak az egyik szobában találkoztam velük.. Kertes házban lakunk, nincs amúgy pincénk, de van garázs, műhely ilyenek, ráadásul nem is a legtisztábbak:S
2011. júl. 25. 09:28
 12/13 anonim válasza:

nálunk most fújtak...de hála istennek nincsen csótányfészkünk:)

és nekünk 4000ft-ért fújtak.

az a baj, hogy a házban nagyon elszaporodtak, a háztömbbe, és vannak, akik nem akarják kiirtatni, mert (nekik nincs)..a f@szt nincs..ha 10lakóbol 8-nak van, akkor azzal a 2vel mivan?

2011. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Vettem rovarírtót, azzal fújom le, ha meglátok egyet.. de mostanság nem volt hozzájuk szerencsém élve hál' Istennek. Legutóbb két döglöttet találtam elég nyílt helyszínen.. nem tudom maguktól mitől döglöttek ott meg.
2011. aug. 3. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!