Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan kell elkezdeni a...

Hogyan kell elkezdeni a varrást a géppel, az anyag a tű alá essen vagy egy kicsit előrébb?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hoyg ahoz hoyg a varrás tartós legyen, a tű amikor legelőször lemegy az anyag előtt érjen le és csak a második vagy harmadik "lemenetelnél" érje el az anyagot, vayg már az első öltés is az anyagban történjen?
2011. okt. 10. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. A varrógép csak akkor varr,ha minden esetben az anyagba megy az öltés. Ha hajtod a gépet,akkor nem is tudod nem beleölteni.
2011. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kezdésre értem.

Lecsukom a talpat, a tű leereszkedik, az első leereszkedéssel már az anyagba menjen bele, vagy nem baj ha még az anyag előtt lemegy egyszer mire elhúzza odáig az anyagot?

2011. okt. 10. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdesz varrni,akkor célszerű a kerékkel mozgatni a tűt,annyira,hogy belemenjen az anyagba. Ez az első öltés. Ezután már lábbal is hajthatod a gépet.

Remélem,így már érthető.

2011. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!