Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pókok ellen létezik valami...

Pókok ellen létezik valami hasznos szer?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Madarak.
2011. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az jó :) Tarstak a lakásban?
2011. júl. 28. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem büdös rovarirtóval (mászó) fújd be azokat a helyeket ahová hálót szoktak szőni.
2011. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindenhol vannak!KÜlföldön élek és itt a skandinávoknál faházak vannak átbújnak mindenhol a kis r@hadékok és hatalmasak nagyon félelmetesek,szerencsére a párom megfogja őket de én lefagyok tőlük!Találtam készüléket ami hangot ad ki ezáltal elűzi őket elvileg, majd kiderül!Spray is létezik de amig kimegyek érte addig elmászik:S Porszívóval szoktam elkapni őket de akkor is gyorsan kell :D Köszi a választ!
2011. aug. 3. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
A spray-t nem feltétlenül a pókra kell fújni, ahogy rámegy a kezelt felületre az is elég neki. Sőt ha nem gyorsan ölőt veszel, egy darabig még tovább tud menni, és beviszi a mérget a búvóhelyére ahol te el sem érnéd. Ott aztán tovább hat a méreg a társaira is.
2011. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ez jó ez érdekes!Köszi:))
2011. aug. 4. 18:52
 7/7 10 deka farhát ***** válasza:

"Ott aztán tovább hat a méreg a társaira is."


Még jó, hogy a pókok általában nem társas lények... :)

2011. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!