Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért folyik a hűtő?

Miért folyik a hűtő?

Figyelt kérdés

Szóval vetünk egy hűtőt még tavaly.

Fent fagyasztó rész alul meg hűtő része.

És a hűtő része folyik és amikor folyik a hűtőbe alul össze gyűlik a víz és amikor kinyitjuk kifolyik oldalt a víz.

És amikor a hűtő mögé nézek akkor látok valami pöcköt és az fölött szokott megállni a víz a hűtőbe nemtom lehet-e közbe hozzá. Aki tudd valamit segítsen köszönöm.


2011. aug. 3. 16:11
 1/4 anonim válasza:

off


itt is ez a helyzet,fogalmam sincs nekem sem h miért

2011. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
azt a pöcköt,amit a hűtő aljában belül látsz,időnként ki kell venni és kitakarítani és a lyukat is,amiből kivetted. ez ugyanis a hűtő önleolvasztója. innen-ha nincs szutymákkal eltömődve-a motorra folyik a hátsó falon lecsapódó pára és ott egy kis tálcában összegyűlik,majd a működési hőtől elpárolog. nagyszerű és egyszerű megoldás,csak a lyukat ne hagyjátok eltömődni,mert akkor a víz máshol keres utat magának.
2011. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm köszönöm :)
2011. aug. 3. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, igen, a második jól írta. Én is akkor tudtam meg, amikor kb. két heti hűtő és padló törölgetés után elpanaszoltam egy kollégámnak :=) Amikor kimosod a hűtőt, a kis lyukat és mögötte a kis cuccost is tisztítsd ki és akkor sosem fog eldugulni.
2011. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!