Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha egerek...

Mit lehet tenni ha egerek költöztek a házba? Már 10-et elfogtunk egérragaccsal de még mindig hallom éjszakánként. Mi a leghatékonyabb megoldás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
a ragasztó, tudom hogy állatkínzás de nekünk ez jött be, a mérget nem ajánlom, mert attól másnak is baja eshet
2009. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Ragasztóval elkaptunk már 10 egeret de még mindig van!A mérget nem merem az 5 éves lányom miatt.Már szinte a lakás minden részében van ragasztó.Lehet valami betegséget kapni tőlük?
2009. ápr. 10. 21:48
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg egy kis család tanyázott le nálatok, de el fognak fogyni. Mi is így jártunk. Kőház, és berágták magukat a lakrészbe, aztán éjjelente hangosan randalíroztak. Körben voltak a bútorok a fal mellett, és ott könnyedén el tudtak bújni. Mi is ragasztóztunk, igaz, szegénykék nem élték túl, de nem szenvedtek sokat, mert (most úgyis le leszek pontozva), megkapták a cicák. (Be mégse engedhettük a macskákat.) Azóta tatarozás volt, a lyukakat betömtük üvegszilánkkal, és nincs több egér. Persze hallani, ahogy kaparnak a falban (éjjel), de nem jönnek be. Esetleg kipróbálhatjátok azt az ultrahangos kütyüt, de állítólag nem sokat ér. Vagy egerek és egérkaki, vagy ti, ez van sajna.
2009. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
1 vadabb kóbor macska!
2009. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
én is a macskát javaslom
2009. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!A macsek nem hiszem,hogy jó megoldás van egy mopszom.De ha minden kötél szakad az lesz,hogy jön a macska.
2009. ápr. 11. 22:33
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Az ultrahangossal tényleg rossz a tapasztalat,nekem a csapóvas vált be.ProtectB pasztát tettem bele úgy kattantak rá mint vas a mágnesre.
2009. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk is a ragacs jött be,pince,padlás konyha szoba tele volt rakva vele,mikor egyszer beköltözött egy "família,",s egy idő után teljesen eltűntek. Azóta már csak néhány ragacs van kinn,inkább megelőzésképpen.
2009. ápr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
51%
Nálunk 4 cica van, és azota egy rágcsálo sincs, pedig a falu szélén lakunk!
2009. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
65%
szerintem is érdemes lenne beszerezni egy macskát de ha nagyon sürget akkor nem annyira jó mert a macskától se kell azt várni hogy félévesen egeret fogjon de szerintem ez a legjobb mod
2009. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!