Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézne ki ez...

Szerintetek hogy nézne ki ez a szoba?

Figyelt kérdés
az egyik fal leopárd mintás lenne, ott van egy gardrób ami ugyszint leopárdmintás lenne, a gardróbon nem ajtó hanem függöny van ami rózsaszín. ez melletti fal ugyszint leopárdos. mellette (a gardróbossal szemben) a fal olyan rózsaszín mint a függöny a gardróbon. ezen a rózsaszín falon beépített szürke polcok vannak. és az utolsó fal(amin van egy nagy ablak) ugyanolyan szürke lenne mint a polcok. tudom kicsit nehéz elképzelni de probáljátok meg lécci, mert most költözünk, és a polc már ottvan, és azt nem lehet onnan elvenni, mag jol is néz ki, mert kicsit érdekesen van kialakítva(de ezt igy nem tudom elmondani) és mivel a szoba nagyon üres, és én szeretem a rozsaszínt meg a leopárdmintát, és a gardrobomat igy igy építjük, igy szerintetek amennyire el tudtátok képzelni, hogy nézhet ki? :)
2011. aug. 9. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Leopárd minta és rózsaszín... a két dolog, amit nem szeretek. :D

Az viszont látszik, hogy sokat gondolkodtál rajta, szóval ha Neked tetszene, akkor hajrá! :)

2011. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rózsaszín,leopárd és szürke? ha fekete-fehér a leopárd,akkor jó hozzá egy halvány pink,de a szürke az már sok sztem. elég lenne 1 leopárdos gardrób,leopárdos fallal, a többi pink. ehhez szép lenne pl egy leopárdos szőnyeg,vagy ágytakaró max. a szürkét ne!!!
2011. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!