Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mutattok nekem nagyon szép és...

Mutattok nekem nagyon szép és vagány szobákat? 14/L

Figyelt kérdés
most költöztünk, és a szüleim rám bízták a szobám tervezését. beleértve mindent. és nincs semmi ötletem. de viszont nem akarom, hogy úgy maradjon, mint ahogy most van, mert így nem tettszik. van ötletetek? jöhetnek képek és linkek is. bármi. előre köszönöm:)
2011. aug. 13. 20:40
 1/4 anonim válasza:

Nemtudom, hogy miylen a stílusod, de azért elmondom a véleményem :D


[link]


Ez, ha visszafogottabb stílusú vagy, tehát nem akarsz nagy cécót.


Én mindig egy ilyenre vágytam:



[link] Ez tényleg vagány, és kellemes :D

2011. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link] nagyon tetszik :D


[link] éss ez sem rossz :D

[link]

[link]

[link] kicsit rózsaszín de nagyon tetszik :)

Amúgy azt ajánlom, h elötte rendezd be a simsben úgy ahogy kitaláltad és akkor tudsz könnyen variálni :D 14/L

2011. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ez az álom szoba csak a zöld helyett narancssárga vagy pirost választanék:)

még ezek is bejönnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

itt van egy csomó:)

14/L

2011. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész sokban függ attól, hogy milyen elrendezésű a szobád, mert egy nagy szobával konkrétan bármit lehet kezdeni, egy kicsivel már kevésbé, nekem pl ferdefalas, emiatt nagyon ki kellett számoljuk, hogy milyen bútort hova... Leírnád, hogy milyen színt szeretsz? Akkor mindenki könnyebben tudna mutatni dolgokat... És ha elfogadsz egy tanácsot, nagy ágyat vegyetek mostmár, én 15 vagyok, most csináltuk meg a szobám, és franciaágyat vettünk, lehet még nem érzed, hogy kell, de pár év múlva már erre lesz szükséged valószínűleg, plusz ezt aztán bármikor használhatod, és annyira sem a matracok, sem az ágykeretek nem olcsók, hogy két év múlva másik ágyat vegyetek...
2011. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!