Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes belevágnom...

Szerintetek érdemes belevágnom ebbe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hello. Véleményeteket szeretném kikérni ti mit gondoltok erről. 23 éves lány vagyok. Van 3 millió forintom félrerakva. És nem nem anyuci meg apuci adta nekem. Hanem kint voltam külföldön 2 évet hogy gyűjtögessek. Nem szeretek itthon élni egyáltalán. 23 évesen se engednek még mindig sehova sem. Úgy érzem magam mint egy börtönbe. Van egy jó munkahelyem. Havi netto 90-100at megkeresem tisztán. Én egy kis falucskába lakom. És itt nagyon aranyos kis régi parasztházak vannak 2800000-3000000 ft ért. Szerintetek érdemes nekem megvenni egy ilyen kis házat és megpróbálni új életet kezdeni ? Egyedül. Nincsenek nagy igényeim egyáltalán. Nincs semmi hitelem semmi tartozásom. A kis házak teljesen rendbe vannak. Annyi kis hibájuk van hogy egy belső festés rájuk férne. És ha le laminált padlóztatnám meg álmennyezetet rakatnék nagyon kis hangulatos házikót lehetne belőle varázsolni. Nem vagyok az az ijedős fajta. Itthon is mindig én festettem ki a szobákat nyírtam a füvet; kapáltam ültettem; főztem mostam takarítottam. Van egy nagyon jó barátom aki tud padlózni burkolni stb. És ő meg csinálná nekem nagyon jutányos áron. Szóval nekem csak az anyagokat kéne megvenni. Nem úgy gondoltam hogy azonnal az egészet hanem szép apródonként felújítanám. Szóval lényegében a kérdésem az lenne hogy szerintetek fenn tudnám tartani magam ? vagy butaság lenne belevágni mert nem menne ?

Bútorozással megint nem lenne igazán probléma mert amik az én szobámba vannak bútorok azokat mind mind én vettem a fizetésemből. Van szerkénysorom tv ém. van egy sarok ülő garnitúrám. asztalom stb. Tehát pont annyi hogy egy szobát berendezzek és egy nappalit. Még ha valaki feltenné azt hogy mi van a konyhával :) van itt a faluba egy ember aki németből hoz bútorokat stb. pl onnan vettem a 3 részes garnitúrámat is 30 ezer ft ért. és tökéletes állapotban van. Az egyik része kihúzhatós ágy. szóval nekem nem kell új étkező asztal. olcsón hozzá tudok jutni nagyon szépek vannak nála már 8-10 ezerért is. Ezzel nem lenne gond. Szerintem hogy havonta vennék 1-1 valamit a házba. Azok a minimális dolgaim megvannak amivel már el tudnék indulni. A faluból nem akarok elkötözni egyáltalán. És külföldre se akarok vissza menni. Ezek teljesen ki vannak zárva. Mégpedig azért mert a szüleim hiába így fognak és nem akarok velük élni tovább mert szabadságra vágyom. Nem haraggal válok el tőlük. Sosem veszekedtem velük emiatt. És nem akarom őket teljesen elhagyni. Itt akarok lenni a közelükben hogy ha valami baj van velük lehessek. Mert sajnos édesapám nagyon beteges és édesanyám se a legegészségesebb. Remélem mindent elmondtam amit tudni kell ahhoz hogy tudjatok véleményt mondani .. Érdemes e nekem akkor ebbe belevágni ?


2011. aug. 14. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, én mindenképpen megpróbálnám a helyedben!!!!
2011. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ami még talán ellentétes lehet hogy engednek sehova külföldre mégis kimehettem. Ha tanulni megyek valahova akár messzire vagy dolgozni akkor el engednek mert tudják hogy el tudom magam látni. De ha azt mondom hogy kimennék a helyi presszóba vagy el szeretnék menni bulizni. Vagy bográcsozni a haverokkal esetleg vízpartra akkor arra viszont már nemet mondanak. Tehát szórakozási lehetőségem nincs. Próbáltam már velük beszélni erről miért így állnak a dolgokhoz de a válasz nem és kész :/ :)
2011. aug. 14. 13:54
 3/3 anonim válasza:
Pedig már 18 elmúltál, tehát nekik nincs ebbe beleszólásuk:) Amúgy én is azt mondom, hogy vágj bele!
2011. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!