Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bolhák ellen?! (Bővebben lent. )

Bolhák ellen?! (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Sajnos a lakásban bolha jelent meg :(

Hogyan lehet kiirtani a bolhákat?!!!!


2011. szept. 29. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
mondjuk... bolhaporral =D
2011. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kárpitos bútorokat,szőnyegeket mossad át ecettel. Sokkal jobb és hatásosabb minden csodaszernél.
2011. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori porszívózás és mindenekelőtt az állat élősködőmentesítése. Ha az állat tiszta, sokkal könnyebb a többit kinyírni.
2011. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. szept. 30. 05:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a kutyánk lett bolhás és így a gyerekeim behozták a házba... :-(

Első körben megfürdettem a kutyát, a helyét forró hipós vízzel fertőtlenítettem. Utána vettem az állat patikában Frontline-t, és Neostomosan-t. A Neostomosan-t ampullában árulják, nálunk 400Ft/db. Ezt higítani kell, majd befújni a kutyát és a helyeket ahol a bolha előfordulhat. Én 1 ampullát vettem, ez elég volt a kutyára, helyére, szőnyegekre, kanapékra, függönyökre, ágymatracra. A szaga nem vészes, 1 nap alatt elillan. A Frontline-t csak fürdetés után 3 nappal használtam a kutyára, ennyi idő kellett, amíg újratermelődik a zsírréteg a bőrén. Ennek ára a kutya méretétől függ, 2-3ezer Ft.

Azóta nem találtam se a kutyában, se bent a házban bolhát.

2011. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1000 köszönet :)
2011. szept. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!