Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani albérletbe...

Valaki tud ajánlani albérletben kiadó szobát Pesten? Köszönöm.

Figyelt kérdés

Olcsón kellene egy kiadó szoba, a lényeg, hogy fedél legyen a fejem felett és mielőbb elmehessek itthonról.

Minden segítséget megköszönök, még diák vagyok, de nem kiskorú!


2011. aug. 24. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt egyedül kell megoldanod, ha már ilyen nagy a szabadságvágyad. mi lesz veled később, ha már egyedül egy szobát sem találsz, amit kivehetnél...?

alberlet.hu vagy expressz.hu

2011. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30 plusz rezsiért tudok egy szobát. télen kb 50 rezsivel, nyáron 45. ha érdekel irj
2011. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utólsó, és hová írjon?
2011. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te jó ég, mekkora szoba lehet 50-ért meg 45-ért!

Ekkora rezsije egy 75 négyzetméteres lakásnak van, speciel az enyémnek (belváros), és ketten használjuk a vizet meg a villanyt. Ha 30 a szoba, a rezsi nyáron 15 ezer, télen 20 ezer. Kérdező, az egy dolog, hogy sürgős, de ez meg a kész átverés show.

2011. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én is kezdem ezt gondolni...
2011. aug. 24. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:

a szobákat pesten igenis drágán fogják adni. egy személyre. olcsóért max. egy kétszer három méteres lyukat kapsz. ismerek embert, aki egy cirka háromszor négyes szobáért 35-öt fizet plusz rezsi felét. iszonyatos, tudom.

nézelődj albérlet.hu-n, expresszen, illetve!

próbálkozhatsz egyetemistáknál is, a többség nem tud sokat fizetni, szívesen társulnak, segítenek.

írtam egy e-mailt, ha kell, elte albérlet-lakótárs kereső fórumába be tudom dobni a hirdetésed, amire gondolsz.

2011. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

17:12


Megkaptam, válaszoltam is :D

2011. aug. 24. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
miért lenne vicc? 60 ezer plusz rezsiért bérelek egy 2 szobás lakást. a rezsije 40 ezer télen. 1 szoba 30 plusz rezsi
2011. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Óriási kínálat van, üresen állnak a kiadandó lakások ezért a bérek is csökkentek.
2011. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!