Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Menyire emeljem a villanyszáml...

Menyire emeljem a villanyszámlám összegét, hogy ne legyen majd sok a különbözet?

Figyelt kérdés
Fiatal életkezdők vagyunk nem nagyon értek hozzá még! Szóval! Új bojler van mert nem volt fürdőszoba és csináltatunk! 2 számítógép ,ami sokat megy!Hűtő persze ami egésznap, éjjel is megy ezt mindenki tudja! 1 tv,5.1 házimozi is !+ még a villanyt kapcsoljuk fel persze ha kell!! " kisebb dolgok mikro,pórszívó,éjjeli lámpa amik kis időre vannak bekapcsolva! És nincs éjszakai áram a bojlerhez :/!
2011. aug. 29. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Havi bediktálással egyszerűbb, akkor nem érhet nagy meglepetés, legfeljebb az első számlánál.
2011. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akk mindig anyit fizetek amit fogyasztottam??vagy az hogy ? E.onos palik az mondták hogy 1 évbe 1szer vagy kétszer kijönnek és leolvassák aztán megnézik a különbözetet!! De mégis kb.Menyit fogyasztahatok a lirtak szerint?? Menyire rakjam a villanyszámla öszegét!??
2011. aug. 29. 08:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én MINDENT neten "diktálok"/villany,víz,gáz ~2 lakásban is/. Úgy tudom igazán követni,jobb,ha rászánod azt a havi fél órát,úgy mindig "képben"leszel. Nálunk évente egyszer jönnek ellenőrizni/leolvasni,októberben.

-Bár nekem nincs bojlerem,de úgy hallottam az bizony "húzós"-vezérelt/"éjszakai"/áram nélkül.Azt érdemes volna még beköttetni!

-A mosógépet kifelejtetted a felsorolásból.

A bojler miatt nem tudok összeget írni,de figyeld az órát...akár minden nap pl. este,-és a fogyasztásod szorozd kb.50 ft-tal.

2011. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

bojler az nem tudom mennyit ehet de nem kell 7es skálán 6ra rakni ha csak 2en vagytok.

diktálj havonta de kb 10nél nem lehet több. interneten is lehet intézni ha már megy, akkor annyit fizetsz amennyit használsz.

2011. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
12 ezer forint! Az akkor olyan elfogadhatónak tűnik nem??
2011. aug. 29. 09:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az edigi válaszokat! :D
2011. aug. 29. 09:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a legokosabb, ha havonta diktálod. Így legalább feltűnik, ha bármi változás van, és csak minimális pluszba kerül.
2011. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az ELMÜ-höz tartozok.

1 kombi hűtő, 1 kis mélyhűtő megy egész nap, sz.gépem monitorral többnyire egész nap, van még plazma tv, mosógép hetente min.3-4 mosás, mosogatógép, elektromos a tűzhely+sütő is, 2 naponta főzök, mikró meg a lámpák, és így szokott olyan 11-12e lenni a havi fogyasztásom.

Szerintem mindenképp jobb a havi diktálás, nem érhet nagy meglepetés.

2011. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!