Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek hol tudnám beszere...

Szerintetek hol tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés
Coca colás poharakat szeretnék szerezni csak nem tudom honnan kérlek segítsetek bocsi , hogy ebbe a kategóriába írtam de szerintem itt többet tudtok segíteni
2011. szept. 2. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
egyél a mcdonald's-ba
2011. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
karácsonykor szoktak lenni iylen ajándékok a nagy kiszereléshez .. próbálj meg addig várni vagy ahogy az előző mondta irány a meki
2011. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
már nincs a mekiben...esetleg ebay,vatera,ilyesmi oldalakon nézz szét
2011. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerezni? Ez mit jelent pontosabban?
2011. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hozzájutni mekibe én baromi drágának tartom de akkor ezek szerint nem tudok simán vásárolni használttól undorodom nem tudom miért hiszen még mosogatógépem is van ami fertőtlenít de én újat szeretnék a kólához szokott járni mikor vb van azt hiszem de idén sehol sem láttam meg rajta volt a csomagon a tescoba hogy ajándék pohár és az összeset ellopták róla.. :/
2011. szept. 3. 00:02
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez megfelel? :) Én innen szoktam rendelni termékeket, nagyon megbízható cég. A legutóbbi rendelésemet agusztus 11,-én adtam meg és itt volt a termék 16,-án. Pedig Angliából jön. Gyorsabb és olcsóbb mint amikor itthonról rendeltem :)Ha esetleg nem tudod, hogy kell a rendelést lebonyolítani nagyon szívesen segítek!

2011. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan kis bolt, vagy üzlet, ahová rendszeresen jársz. Nos: puhatold ki, hogy mikor jár arra a területi képviselőjük. Szólj neki, ő biztos tud segíteni:) Bár azzal a képviselővel járnál a legjobban, aki vendéglátó ipari helyeket látogat, mert annak hamarabb van készlete, mint aki a boltokat látogatja. (8 évig képviselő voltam, igaz más élelmiszer ipari cégnél)

Sok sikert!

2011. szept. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ohhhh imádlak titeket ilyeneket kerestem várok még tippeket kösziíííííí
2011. szept. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!