Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen árnyékolástechnikai...

Milyen árnyékolástechnikai eszközt használhatnék, ha az ablakra se redőny, se zsalu nem szerelhető fel?

Figyelt kérdés
Fa ablakok 150*150-esek.Nem akarom őket lecserélni,viszont árnyékolás nélkül nagyon felmelegszik a szoba.
2011. szept. 3. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Reluxát lehet felszereltetni, keres egy árnyékolástechnikával foglalkozó céget, érdeklődj ott.
2011. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a reluxa nem tartja túl jól kint a hőt, ugyanez vonatkozik a sötétítőfüggönyre is.(Sajnos.)
2011. szept. 3. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Én papírt ragasztottam rájuk kívülről (ilyen tekercsben kapható szabópapírt). Egész jól bírja, júniusban került fel, 20 darabból csak kettő szakadt le egy vihar alatt. De már nem sokáig lesz fenn, ha minden igaz, két nap múlva vége a melegnek.

Máshol láttam azt is, hogy virágládát tettek ki és hajnalkát futtattak az ablak elé. Az sem lehet rossz :)

2011. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és igen, mindenképp külső árnyékolót válassz, ezerszer többet számít, mint a függöny meg a reluxa.
2011. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Redőny miért nem szerelhető fel?

Érdeklődj náluk: [link]

2011. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lidlben volt ablakra ilyen hőfólia, nekünk összes ablakra 6ezer volt össz, és tényleg számít, olyan 4 fokot kb!
2011. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenképp külső árnyékoló a szerencsésebb választás. A redőnyön kívül szóba jöhet még a zsaluzia, napháló, vagy akár ablaknapellenző is. Ha a nyílszáró nem alkalmas önmagában egy árnyékoló fogadására, a homlokzati szerelés is szóba jöhet, bármelyik termékről is legyen szó :)
2020. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!