Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez az ultrahangos rovarriasztó...

Ez az ultrahangos rovarriasztó szerintetek hatásos lenne egy csótányokkal ellepett pincehelyiségben?

Figyelt kérdés
Mivel a látogatók valószínűleg máshonnan (szennyvízbefolyó, hőközpont) érkeznek, célzott irtásról szó sem lehet.
2011. szept. 7. 13:31
 1/10 anonim válasza:
44%
A kártékony egyedeket el kell pusztítani nem ide oda zavarni!
2011. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, h gipszezni szeretnék a pincében, amihez víz is kell. És úgy tudom a vízre jobban mennek mint a kajára. Okosak. Odaszoknak.
2011. szept. 7. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:

"Okosak. Odaszoknak."

Sajnos ez a baj a riasztókkal is: megszokják.

Ezek az eszközök drágák, és minden létező kártevő ellen van már egy, de nem igazán hoz tartós sikert. Irtás kell.

2011. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De fogjátok már fel, hogy a csatornából jönnek, meg a kazánból. Ha a kazánból esetleg kiírthatóak akkor is tele lesz velük a csatorna. Ott hogyan permetezzek?
2011. szept. 7. 14:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a csatornát kell permetezni, hanem a pincét, és nem is permetezni, hanem mérget kitenni.
2011. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Semmi êrtelme. Ez olyan mintha a hangyaboly érintése nélkül akarnám kiírtani a hangyákat a meklette levő területről.
2011. szept. 7. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
A házban is így csinálják, például olyan méreggel, amit az állt bevisz a bolyba. Egyébként a csótányok nem fognak oda menni, ahol korábban tömegesen döglöttek meg a fajtársaik.
2011. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jajj, NE POCSÉKOLD A PÉNZED! Én hittem a reklámoknak, vettem az egyik barkácsáruházban egy ultrahangos rovarriasztót, ami elvileg 40m2 területen távol tartja akár a csótányt is. Nálunk csak 1-1 csótány jelent meg a lakásban a mosogató körül. Megpróbáltam ezt a rovarriasztót, és semmi értelme. Már egy hónapja be van dugva(próbáltam a lakás több pontjára is bedugni), de nem értem el sikert. Éjszaka felkapcsolom a lámpát, és vagy 5 csótány mászott a konyhapulton, a bedugott rovarrisztó alatt. Nem tudom hogy más tipusúak hatékonyabbak-e, de én már csótányírtót hívok! Mellesleg a biostop csótánycsapdával kísérleteztem az elmúlt 3 napban, és meglepő eredményt kaptam az előfordulási helyeikkel kapcsolatban.
2012. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es

rá van irva hogy 3-4 hét mig hat,szóval most már ki ne dobd,most kell elkezdenie hatni

2012. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!