Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Önkormányzati lakást szeretnék...

Önkormányzati lakást szeretnék bérelni? Mik szükséges feltételek. Hogyan és milxen modon lehet igényelni önkormányzati lakást.

Figyelt kérdés
Párommal szeretnék pár hónap mulva külön lakni , családtól..albérletbe nem nagyon akarok költözni ezért szeretnék önkormányzati lakást bérelni.Annyi pénzem nincs hogy be ruházak egy saját lakásra hitelt meg nem akarok fel venni.
2011. szept. 10. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Besétáltok az önkormányzathoz,megpályázzátok,és sajna nagyon kis eséllyel talán megkapjátok.Ezeket inkább szociális alapon adják ki.
2011. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
de aranyos vagy hitelt nem szeretnél felvenni.nem tudom hol éltek de itt Pesten a mi kis rövid történetünk.5 évig jártam be fél évenként az önkormányzathoz,hogy kapjak lakást mindenre pályáztunk 22nm2 -től kezdve mindenre mindig elutasítottak úgy,hogy fiatal házasok voltunk 1 pici gyerekkel jött a 6 év mire meglett a 2 babánk albérletből albérletbe költöztünk tele tartozásokkal mire már mindenkihez bementem mire újból elutasítottak amire fellebeztem na arra kaptam meg nagy nehezen.2 éve lakunk itt 1 milliót rá költöttünk és még vagy 1 et rá kell.azt ,hogy ti baba nélkül vagytok ketten az esélyetek 0.
2011. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne hogy sikerül... mert amit egyszer a fejembe veszek addig úgy se adom fel míg el nem érem. '' Az életben mindenért küzdeni kell''
2011. szept. 10. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
sikerult?
2015. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aronsc válasza:

4/4 Ez jó:)

De én is kérdezem: Tehát sikerült végül bérelnetek?

2015. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék, igaz már 2023 van :D
dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!