Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesti jogi képviselet...

Budapesti jogi képviselet önkormányzati ingatlanügyben, kinél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hát leírom ahogy van, átvertek egy kis értékű önkormányzati lakással. Tényleg nem nagy értékű, de meg akarok tőle szabadulni örökre. (Röviden a történet az, hogy nem volt benne víz csak az elvezetők és a vízvezetékek, ezért fel sem merült a gyanú, hogy nem folyik benne a víz. Ezt nem itt fogom megvitatni, ezért nem térek ki a továbbiakban semmire. )


Budapesti ügyvédet keresek, ugyanis se az előző tulaj, se a közös képviselő meg a vagyonkezelő, senki nem vállalja a felelősséget.


Én becsületes családban nőttem fel, ennek ellenére nem voltunk se hülyék, se nincstelenek, csak becsületesek és nyugodtan aludtunk. Jól megvoltunk. Nem vagyok teljesen naiv, de erre nem számítottam. Szóval jogi segítségre van szükségem.


Ügyvédhez fogok fordulni, én már nem kerülgetem tovább a témát, és jogi képviselet nélkül nem teszek egy lépést sem.


Ha valaki tud egy jó ügyvédet (tudom, hogy költséggel jár, köszönöm) legyen kedves szólni, akár ügyvédet, akár ügyvédi irodát.


Köszi szépen minden jóindulatú tanácsot


2011. okt. 12. 16:58
 1/1 asmosys ***** válasza:

Ez elég zavaros kérdés, de lehet hogy csak én nem értem.

Bérlemény? A lakás az önkormányzat tulajdona? Ha igen akkor az előző lakó is csak bérlő lehetett és nem tulaj. Csak azért mert nem ugyanaz a megoldás ha saját tulajdonod a lakás, vagy ha önkormányzati bérlakás. Egyébként olyan bérlakás nem létezik ahol nincs vízszolgáltatás. Vagy a szolgáltató zárja el tartozás miatt / ha bérlő vagy ez Téged nem érinthet/, vagy csak el van zárva a főcsap. Esetleg műszaki hiba. Ezek miatt az önkormányzat nem fog új lakást kiutalni.

2011. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!