Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kikészít az anyám a takarításm...

Kikészít az anyám a takarításmániájával. Zuhanyzás +hajmosás után gőz lecsapódik a csempére és ő totál ki van borúlva ettől. Másnál ez hogy megy?

Figyelt kérdés
A csempe vizes lesz. Előfordúl másnál is. Haverok anyja még sem csap ekkora balhét. Meg a mosógép alja rozsdásodni fog. Mit csináljak h ne sipítozzon nekem állandóan. Talán fürödjek lavorban, mint régen? Tanácstalan vagyok.
2011. szept. 18. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogj egy rongyot és töröld le a csempét.
2011. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak is ilyen az anyja. Az kb. minden nap kitakarítja a lakást, még ablakot is minden nap pucol.. hogy a francba van ennyi ideje?!.. De talán most mintha azt mondta volna uncsám, hogy kezd fáradni, és csak alszik.. Amúgy nem igazán tudsz mit tenni, ha tisztaság mániás, akkor az, nem fog megváltozni csak mert megmondod neki, hogy nem kéne annak lennie. Míg nem téged ugráltat, addig örülj.
2011. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk kérdezd meg anyukádat, h hogyan fürödj úgy, h ne legyen pára. Esetleg azt is kérdezd meg, h ő hogyan szokott fürdeni! Ugyanis az általános fizikával gondolom ő sem tud szembehelyezkedni.

Amit ilyenkor tenni lehet: fürdés után alaposan kiszellőztetni a fürdőszobát. Meg ha víz megy a padlóra, azt feltörölni. Egyébként meg engedd el a füled mellett! Vannak olyan emberek, akiknek egyszerűen jól esik a kákán is csomót keresni.

2011. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:)elszoktam enegdni a fülem mellett ,de van h már sok nekem.Ha én próbálom meg kivenni a kezéből a rongyot akkor elküld ,vagy leordítja fejem és inkább ott hagyom h ne hallgasam.
2011. szept. 18. 23:49
 5/9 anonim válasza:
100%
az enyémnek az a mániája, hogy mosogatás után ki kell törölni a mosogatót (ilyen króm színű) hogy ne legyen cseppfoltos :D ... még ilyet se hallottam. de kitörlöm, és kész. töröld le a csempét aztán jólvan. 1 perc az életedből naponta. ő ilyen. fogadd el, és próbálj a kedvére tenni, mégis az anyád és ő tart el....
2011. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Épp azért van a csempe, hogy az legyen vizes, ne a csupasz fal...
2011. szept. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?

Ha elmultal 18, koltozz el. Allj a sajat labadra, es takaritsd a sajat furdoszobadat ugy, ahogy szeretned (vagy ahogy az alberletben a tobbiek engedik).


Ha 18 alatti vagy, akkor addig, amig ott laksz, addig csendben takaritsd ki magad utan a furdoszobat - furdes utan, azonnal.

Ha vegeztel, utana menj oltozkodni stb.

2011. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én anyám nem ilyen, csak akkor pattog ha véletlenül összekoszolom, főleg ha piszkos meló után hazajövök totál dzsuvásan és a nedves koszos kezemmel összetaperolom a csempét és véletlenül úgy hagyom mert már eldőlök a fáradtságtól. De csak hogy vizes lesz nem pattog, mert nagyon jól tudja hogy ez ezzel jár ez van, és azért nincs a bojleren kívül semmi más elektromos tárgy a fürdőben mert a pára nem tesz jót nekik.
2011. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a borulva és az elfordul így írandó, ha még érettségi előtt állsz, akkor érdemes az eszedbe vésni.


amit anyud csinál, az túlzás, az ilyen szintű takarításmánia már nem egészséges. annyit tudsz tenni, hogy letörlöd a csempét, hiszen az ő lakása, ő tart el téged. a béke érdekében hozhatsz ennyi áldozatot. esetleg még egy utolsó beszélgetést megejthetsz, ha ez sem használ, akkor marad a törölgetés.

2011. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!